Czy warto skorzystać z aplikacji EmpikGo? [MATERIAŁ WIDEO]

EmpikGo to platforma Empiku przeznaczona do legalnego czytania książek elektronicznych i odsłuchiwania książek w wersji audio. Jak informują twórcy aplikacji, w jej bazie danych znajdziemy nawet 40 tys. ebooków i 4 tys. audiobooków. Podpowiadamy, jak się w niej zarejestrować, na jakie opcje abonamentu możemy się zdecydować i co wraz z nimi zyskamy

Aplikacja EmpikGo na czytniku Onyx

Abonament usługi EmpikGo

Podobnie jak w Legimi, ebooki lub ebooki możemy kupować w EmpikGo osobno lub uzyskać do nich dostęp w ramach abonamentu. Baza serwisu co tydzień aktualizowana jest o nowe tytuły.

Opcje abonamentu w EmpikGo:

  • Lektury szkolne: 9, 99 PLN miesięcznie.
  • Audiobooki bez limitu: 29, 99 PLN miesięcznie.
  • Ebooki bez limitu: 29, 99 PLN miesięcznie.
  • Audiobooki i ebooki bez limitu: 39, 99 PLN.

Warto zwrócić uwagę, że cena najszerszego abonamentu w aplikacji wynosi tyle samo, co w przypadku Legimi. Jeżeli się na niego zdecydujemy, zyskamy możliwość korzystania z EmpikGo na 2 różnych urządzeniach (np. na smartfonie i tablecie).

Oprócz tego na szczególną uwagę zasługuje najtańsza wersja abonamentu (9, 99 PLN miesięcznie), która gwarantuje dostęp do lektur szkoły podstawowej i liceum. Dzięki niemu aplikacja EmpikGo może przydać się uczniom, którzy mogą sięgać po przerabiane na zajęciach książki w formie cyfrowej.

Obsługa aplikacji EmpikGo

Chociaż aplikacja została stworzona pod kątem tabletów i telefonów, istnieje możliwość odtworzenia jej również na czytnikach Onyxa. Aby zacząć z niej korzystać, wystarczy zarejestrować się na stronie Empiku. W tym celu należy podać e-mail i hasło. W następnym kroku konieczne jest dokonanie wyboru preferowanego abonamentu.

Gdy już to zrobimy, możemy swobodnie przeszukiwać zasoby serwisu. Istnieją na to dwa podstawowe sposoby. Pierwszym z nich jest przeglądanie poszczególnych kategorii książek elektronicznych. Drugi polega na samodzielnym odnajdowaniu interesujących nas tytułów za pomocą wyszukiwarki ebooków i audiobooków.

Okres próbny

Ponieważ EmpikGo oferuje możliwość skorzystania z dwutygodniowego okresu próbnego, a także zrezygnowania z subskrypcji w dowolnym momencie naszego abonamentu, warto samodzielnie sprawdzić, czy działanie aplikacji odpowiada naszym potrzebom.

Czym jest i jak działa aplikacja EmpikGo? [MATERIAŁ WIDEO]

Powiązane treści:

3 Responses

  1. Korzystałem przez miesiąc . Znalazłem kilka książek , które nadawały się doczytania . Bardzo mało nowości ! Dlatego nie przedłużyłem !

  2. Czy z aplikacją Empikgo mogę słuchać audiobooków na komputerze? Na tym mi najbardziej zależy, żeby słuchać prosto z laptopa a nie smartfona. W Legimi mam z tym problem.

    1. Teoretycznie nie – aplikacja Empik Go została zaprojektowana pod kątem urządzeń mobilnych (smartfony, tablety, niektóre czytniki ebooków). W Internecie można znaleźć programy, które pozwalają na uruchomienie jej na komputerze, ale ich nie testowaliśmy i nie wiemy czy działają prawidłowo.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *