Empik GoBook 2.0 – ogłoszony

Empik szykuje się do premiery swojego najnowszego czytnika e-booków – Empik GoBook 2.0. To urządzenie, które wprawdzie jest kolejną odsłoną popularnej serii PocketBook Verse, jednak wzbogacono je o nowe funkcje. 

Empik GoBook 2

Sukces Poprzednika

Poprzednia generacja czytnika Empik GoBook zdobyła uznanie na rynku niemal dwa lata temu. To urządzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród czytelników, jak i ekspertów. Jego popularność oraz sukces sprzedażowy skłoniły Empik do przygotowania nowej odsłony, która miała stanowić ewolucję modelu PocketBook Verse.

Empik GoBook 2.0 – Czy to dla Ciebie?

Nowy model czytnika oferuje kilka nowych możliwości, takich jak wejście USB-C, wygodny 6-calowy ekran dotykowy E-Ink Carta™ oraz podświetlenie SMARTlight z regulacją temperatury barwowej ekranu. Na urządzeniu jest także dostępna aplikacja Legimi.

Czytnik dostępny będzie we wszystkich salonach stacjonarnych Empiku oraz na stronie empik.com. Każdy zakup tego czytnika wiąże się z zainstalowaną aplikacją EmpikGo oraz darmowym kodem na 60 dni dostępu do abonamentu Go Mini. 

Premiera nowego czytnika od firmy Empik już niebawem!

Przy okazji zapraszamy na nasze media społecznościowe!

Instagram – @naczytniku

Facebook – naczytniku

Autor: Kacper

Źródło: Empik – wiadomość prasowa

Zobacz również:

Nowość na Rynku E-Notatników: Onyx Boox Tab Ultra C Pro

Onyx Boox Note Air 3 C – Pierwsze Wrażenia

PocketBook InkPad Color 3 – zapowiedziany!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *