Gdzie jeszcze możecie znaleźć NaCzytniku?

Cześć!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za fantastyczny odbiór naszych wpisów na blogu. Wasze komentarze, wiadomości i wsparcie są dla nas nieocenione i motywują nas do dalszego pisania. To dzięki Wam możemy dzielić się naszymi przemyśleniami i pasjami z tak szeroką publicznością.

Chcielibyśmy Was również zaprosić na nasz kanał na YouTube, gdzie dzieje się równie wiele! Znajdziecie tam filmiki, które rozszerzają tematy poruszane na blogu, a także wiele innych interesujących treści. Jeśli lubicie to, co publikujemy tutaj, myślimy, że kanał na YouTube również przypadnie Wam do gustu. Zachęcamy do subskrybowania i dołączenia do naszej rosnącej społeczności.

Mamy też dla Was wspaniałą nowość – właśnie uruchomiliśmy nasz profil na TikToku! Tam również czeka na Was mnóstwo ciekawych treści, krótkie filmiki i kulisy naszej codziennej pracy. Nie przegapcie tej okazji i dołączcie do nas na TikToku.

Nie zapomnijcie także o naszym Instagramie, który działa już od jakiegoś czasu. Tam dzielimy się z Wami zdjęciami, rolkami (Reels) i inspirującymi postami. Jeśli jeszcze nas nie obserwujecie, to serdecznie zachęcamy!

Dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia na naszych mediach społecznościowych!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół NaCzytniku

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *