Rakuten Kobo już we Włoszech

Kobo rozszerza swoją działalność o kolejne państwo jakim są Włochy. Nowymi partnerami, którzy podpisali umowę z firmą Rakuten to lafeltrinelli.it, IBS.it oraz Libraccio.it. Wraz z rozpoczęciem współpracy z Kobo, firmy zostały jednocześnie włączone do ekosystemu Kobo. Pozwoli to osobom kochającym książki na poszerzenie możliwości słuchania audiobooków oraz czytania ebooków. Nowa współpraca zapewni włoskim czytelnikom łatwe poruszanie się pomiędzy trzema platformami – przy okazji zapewniając dostęp do szerszej biblioteki z tego samego zakresu usług oraz ekskluzywnych ofert, dzięki zintegrowanemu ekosystemowi Rakuten Kobo.

Czytnik Kobo Libra 2
Czytnik Rakuten Kobo Libra 2

Od pewnego czasu strona lafeltrinelli.it oferuje możliwość zakupu milionów tytułów e-booków w języku włoskim i innych językach. Dzięki współpracy z Rakuten, na ten moment katalog powiększył się o nowy dział poświęcony audiobookom. Sklep rozszerzył się aż o ponad 4000 nowych włoskich tytułów, począwszy od nowości, kończąc na klasykach literatury.

Użytkownicy wspomnianych trzech portali posiadają również dostęp do aplikacji Kobo Libri (dostępnej na iOS oraz Android), która daje możliwość czytelnikom bezproblemowego słuchania audiobooków na czytnikach.

W najbliższym czasie zostanie również uruchomiona usługa Kobo Plus, która jest miesięczną subskrypcją. Kobo Plus oferuje nieograniczony dostęp do setek tysięcy ebooków oraz audiobooków od włoskich oraz międzynarodowych autorów (odpowiednikiem w Polsce takiej subskrypcji jest Legimi oraz Empik Go). Czytelnicy mogą wybrać jeden z dostępnych planów:

  • Kobo Plus eBook – cena 9,99 euro/miesiąc
  • Kobo Plus Audio – cena 9,99 euro/miesiąc
  • Kobo Plus eBook & Audio – cena 12,99 euro/miesiąc

Klienci, którzy dokonali zakupu w lafeltrinelli.it, IBS.it oraz Libraccio.it mogą skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego. W ciągu 30 dni użytkownicy mogą zmieniać plan, tak aby przetestować, który najbardziej odpowiada ich preferencjom

Autor: Kacper

Źródło: GoodEReader

Zobacz również:

Kobo Libra 2 vs Kindle Paperwhite 5 – porównanie czytników

Onyx Boox Note Air 2 vs Kobo Elipsa

Kobo Nia vs PocketBook Touch Lux 5

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *