Promocje w księgarniach internetowych

W okresie noworocznym wiele sklepów urządza wyprzedaże. Prześcigają się w promocjach, by sprzedać jak najwięcej zalegającego towaru. Zrobiłem małe zestawienie z księgarni internetowych, byście mogli wybrać to, co dla Was najbardziej interesujące.

Woblink

Woblink w zasadzie codziennie uderza nową promocją w newsletterze. Są to zwykle rabaty na pozycje wybranego wydawnictwa. Obecnie promowane są publikacje SQN i Znak, jeśli jednak czekacie na swoje wymarzone książki, to myślę, że pojawią się w promocji już niebawem.

Ravelo

Ravelo proponuje 50% rabatu na drugi produkt w outlecie, a także 45% rabatu na top 100 książek. Dodatkowo kalendarze na 2017 rok proponują z rabatem 71%. Myślę, że warto.

Virtualo

Tu mamy promocję na ebooki, nawet do 45%. Są to wybrane przez Virtualo pozycje, które nie są dla czytelnika niczym ze sobą związane. Warto jednak zapoznać się z listą, bo znajdują się tam także topowe e-książki.

Publio

Publio oferuje promocje na ebooki, ceny zaczynają się od 12,90zł. Do tego wszystkie ceny książek z kategorii „prawdziwe oblicza ludzi” obniżone są o 50%. Publio rzadko robi tak duże promocje, zatem warto się spieszyć, bo być może niebawem nie będą już aktualne.

Gandalf

Gandalf stworzył osobną kategorię pod nazwą „wyprzedażowe szaleństwo”. Obniżył setki cen o nawet 40%. Warto zapoznać się z listą, bo znajdziemy tam takich autorów jak Mróz, czy G. D. Roberts.

Empik

Empik robi rabaty w zasadzie cały czas. Wybrane pozycje obniżone są obecnie o 30% w sklepie internetowym. Jednak jeśli polujecie na swoje ulubione książki, to warto poczekać, bo Empik w końcu obniży ich ceny. W przypadku tego sklepu warto być cierpliwym.

Początek nowego roku to czas największego cenowego szaleństwa. Warto korzystać, ponieważ w ciągu roku takie okazje mogą się już nie zdarzyć.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *