Boyue Likebook Plus, czyli 7.8-calowy 300ppi czytnik z Androidem

Boyue Likebook Plus to , 7,8-calowy czytnik o rozdzielczości 300ppi,można go kupić na Alliexpres

Kolejna wersja nowego, 7,8-calowego czytnika o rozdzielczości 300ppi od firmy Boyue nazywa się Boyue Likebook Plus. Niedawno pojawił się on w sprzedaży na AliExpress i jest dostępny za 199 dolarów, czyli ok. 715 złotych.

Czytnik Boyue Likebook Plus dostępny jest na aliexpress

 

Czytnik bardzo przypomina Icarus Illumina XL HD, który niedawno pojawił się w sprzedaży wysyłkowej.

Boyue produkuje czytniki dla różnych firm, dlatego często pojawiają się one pod różnymi nazwami i nieco różnymi konfiguracjami.

Nowe modele Boyue są pierwszymi czytnikami od pojawienia się czytnika Kobo Aura, które wyposażono w ekrany E Ink o przekątnej 7,8 cala i rozdzielczości 330ppi. Aura One pojawił się ponad rok temu, więc minęło trochę czasu, zanim inne firmy zaczęły produkować czytniki o takiej wielkości ekranu.

LikeBook Plus, podobnie jak inne czytniki tej firmy działa z Androidem 4.2.2 i można na nim instalować aplikacje, za pomocą Google Play. Wbudowane aplikacje obsługują następujące formaty: PDF, EPUB, FB2, RTF, MOBI, TXT, HTML / HTM.

Boyue Likebook Plus, posiada 16 GB pamięci wewnętrznej i 1 GB pamięci RAM, z czterordzeniowym procesorem Cortex 1,5 GHz. Ma Wi-Fi i Bluetooth, pojemnościowy ekran dotykowy, przednie światło i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Niestety nie wyposażono tego modelu w gniazdo na kartę microSD.

 

źródło: wwww.blog.the-ebook-reader.com

4 Responses

  1. Czy można kupić go gdzieś w Polsce?

    1. Niestety nie ma takiej możliwości.

  2. Ktoś coś więcej o czytniku? Jak się prezentuje w użytkowaniu? Podzielcie się.

    1. Nowy inkpad ma wejść na wiosnę z takim samym ekranem podobno

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *