Czytnik Onyx Boox MAX2 już w sprzedaży!

Onyx boox max 2 pro w sprzedaży za kilka dni

Onyx Boox wydał swój nowy czytnik e-booków trzeciej generacji o wielkości 13,3 cala. Nazywa się on MAX 2 PRO i sprzedawany jest na Amazonie za 799$ z darmową dostawą. 

Nowy czytnik onyx boox max 2 pro

MAX2 prześciguje MAX Carta pod każdym względem. Posiada giętki wyświetlacz E-Ink Carta 13,3 cala o rozdzielczości 2220 × 1650. To urządzenie jest zaprojektowane jako samodzielny czytnik, ale możesz go również podłączyć do komputera za pośrednictwem kabla HDMI, dzięki czemu będzie działać jako dodatkowy monitor. Wygląda na to, że ten model próbuje konkurować z Dasung PaperLike PRO.

W środku urządzenia znajduje się czterordzeniowy procesor 1,6 GHz, 2 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej i bardzo wytrzymała bateria 4100 mAh. Posiada również mikrofon, głośnik i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm do słuchania audiobooków, muzyki lub podcastów. To urządzenie ma system Android 6.0, więc będzie obsługiwać prawie każdą aplikację z Google Play. Wymiary to 325/237 / 7,5 mm, a waga równa jest nieco poniżej 550 gram.

Dużą zaletą tego czytnika jest to, że nie potrzebny  jest  już rysika do interakcji z ekranem. Ma warstwę ekranu dotykowego, dzięki czemu można używać palca do jego obsługi, Onyx  po raz pierwszy zastosował tę technologię w wielkoformatowej linii e-czytnika.

 

 

źródło: the e-book reader
autor: Agata

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *