PocketBook Touch Lux 4 dostępny w nowej, ekskluzywnej wersji [Informacja prasowa]

Za dwa miesiące święta Bożego Narodzenia. Zapobiegliwi już rozglądają się za prezentami dla najbliższych. I dokładnie w tym momencie PocketBook prezentuje znany już czytnik z linii Touch Lux 4 w wyjątkowej odsłonie. Doza luksusu dzięki złotej obudowie, elegancka okładka, wysokiej rozdzielczości ekran, przednie podświetlenie i znane funkcjonalności. Taki podarunek ucieszy niejednego miłośnika e-czytania.

PocketBook Touch Lux 4

Wypróbowany i ceniony

PocketBook Touch Lux 4 jest jednym z najczęściej kupowanych modeli tej marki. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko nagrodzonemu w konkursie Red Dot wzornictwu i niewielkiej wadze, ale także użyteczności, wydajnej pracy oraz pakietowi przydatnych funkcjonalności. Podstawą czytnika jest wyświetlacz E Ink Carta™ o przekątnej 6 cali i rozdzielczości HD. Urządzenie jest wyposażone w przednie podświetlenie i łącze Wi-Fi, dzięki któremu możliwa jest obsługa aplikacji Legimi, synchronizacja zasobów z „chmurą” w usłudze Dropbox lub przesyłanie plików poprzez Send-to-PocketBook. Ponadto czytnik obsługuje największą na rynku liczbę formatów, wśród których jest 19 opcji dla plików tekstowych, w tym dwa do czytania komiksów.

Unikalny kolor na miarę bestsellera

W limitowanej edycji cieszącego się uznaniem e-czytelników modelu obudowa jest w odcieniu eleganckiego złota. Nie oznacza to, że jest to rozwiązanie wyłącznie dla pań. We wcześniejszej wersji – Touch Lux 3 Gold – dyskretny odcień był również doceniony przez mężczyzn. Uwagę zwraca też minimalistyczny wygląd oraz naprawdę niewielkie rozmiary. Dzięki wadze 155 g i wymiarom 161,3 × 108 × 8 mm czytnik sprawdzi się nawet w podróży.

PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition_pełen pakiet

Podarunkowy bonus

Jak przystało na idealny upominek, w tym wydaniu PocketBook Touch Lux 4 został „opakowany” w stylową okładkę i uzupełniony czujnikiem przenoszącym czytnik w stan uśpienia po zamknięciu dedykowanego futerału. Etui chroni wyświetlacz urządzenia przed uszkodzeniami i estetycznie uzupełnia prezentową wersję urządzenia. Dodatkowo cały pakiet jest dostępny w eleganckim czarnym pudełku z wytłoczonym na złoto logiem PocketBook.

Dodatkowa roczna gwarancja

Kolejną miłą niespodzianką jest dodatkowy rok gwarancji, którą jest objęty PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition. Kupując podarunkową wersję czytnika, zapewnia się użytkownikowi, który będzie z niego korzystał aż 36 miesięcy opieki serwisowej.

Jeśli nie chcesz pójść na kompromis i wybierać pomiędzy komfortem czytania, unikalnym wzornictwem a fascynującą lekturą, zdecyduj się na PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition. Za 549 zł zdobędziesz doskonały prezent dla siebie lub najbliższej osoby.

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *