Unboxing Kingrow K1 – nowego smartfona z e-papierowym ekranem [materiał wideo Good e-Reader]

Kingrow K1 jest pierwszym smartfonem z wyświetlaczem typu E Ink, który pod względem parametrów technicznych nie ustępuje standardowym odpowiednikom. Telefon posiada pojedynczy e-papierowy panel, który pełni rolę głównego ekranu i pozwala na korzystanie z urządzenia nawet do dwóch tygodni. Poznaj jego podstawowe właściwości

Unboxing Kingrow K1 – nowego smartfona z e-papierowym ekranem

Parametry techniczne

Kingrow K1 został wyposażony w 5 calowy wyświetlacz E Ink Carta HD o rozdzielczości 1280×720 oraz 283 PPI. W przeciwieństwie do innych smartfonów w swojej kategorii, urządzenie posiada regulowane podświetlenie. We wnętrzu telefonu znajduje się procesor MediaTek Helio P23 (MT6763), 2 GB RAMu oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. W dolnej części Kingrow K1 umieszczony został port USB-C, a z tyłu dwa głośniki stereo.

Prototypowa wersja smartfona posiada przedni aparat, ale jeszcze nie wiadomo, czy znajdzie się on również w jego ostatecznym wydaniu. Rozdzielczość tylnego aparatu z lampą błyskową i funkcją automatycznego ustawiania ostrości wynosi 8 MP.

Kingrow K1 został wyposażony w baterię o mocy 3100 mAh, która powinna wystarczyć na dwa dni intensywnego korzystania z urządzenia (wykonywanie połączeń oraz włączanie aplikacji). Jeżeli używa się go jedynie jako czytnika ebooków, smartfon wytrzymuje do tygodnia lub 13 dni w trybie standby.

W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku elektronicznych czytników książek, Kingrow K1 działa na Androidzie. Wykorzystana w nim wersja systemu to Android 8.1, która jest w pełni kompatybilna Google Play oraz usługami Google Play, dlatego użytkownicy urządzenia będą mieli możliwość pobierania na niego wszystkich swoich ulubionych aplikacji.

Unboxing wideo

Recenzja wideo [w języku angielskim]

Autor: Kuba
Źródło: Good e-Reader

Powiązane treści:

1 Responses

  1. Bardzo ciekawe rozwiązanie, ale wątpie by coś takiego się przyjęło.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *