Wodoodporny Kindle

Plotki o wodoodpornym Kindlu szerzą się od dłuższego czasu. W Internecie pojawiają się nawet fejkowe zdjęcia rzekomego wodoodpornego modelu od Amazona.

Z każdym dniem wydają się być jednak coraz mniej prawdopodobne. Skoro do tej pory Amazon nie ogłosił wypuszczenia wodoodpornego czytnika, raczej już się to nie wydarzy, przynajmniej w tym roku.

Kwestia dotycząca wodoodpornych czytników polega na tym, że nie ma sensu wypuszczać ich na rynek po okresie letnim.

Jeśli Amazon miałby w planach wypuszczenie takiego urządzenia z pewnością uczyniłby to tuż przez sezonem wakacyjnym, kiedy zapotrzebowanie na wodoodporność jest największa. Czytanie na plaży, czy w basenie to gratka ewidentnie związana z letnią porą roku.

Kolejnym czynnikiem sugerującym że wodoodporny Kindle nie pojawi się w tym sezonie jest to, że w ostatnim czasie Amazon wypuścił nowe urządzenia: Echo Show oraz dwa nowe tablety Fire, co również wskazywało by na to, że wypuszczenie nowych Kindli nie jest częścią planów na najbliższy czas.

Dodatkowo nowe pakiety Podróżnicze dla Kindle Paperwhite, Voyage i Oazsis, które pojawiły się jakiś czas temu, tym bardziej sugerują że Amazon nie szykuje nowych modeli na ten sezon.

Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty, szanse na wodoodporny Kindle w tym roku nie są obiecujące. Póki co Waterfi Kindles, które niestety – zdecydowanie nie są tanie, pozostają jedyną opcją na wodoodporne Kindle.

 

źródło: http://blog.the-ebook-reader.com

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *