Rejestracja czytnika ebooków Kindle

JAK ZAREJESTROWAĆ I WYREJESTROWAĆ CZYTNIK EBOOKÓW KINDLE

Jeśli zamówisz nowy czytnik e-booków Kindle bezpośrednio z internetowej platformy handlowej Amazon to  zazwyczaj jest on już zarejestrowany na Twoim koncie. Jedyną rzeczą, która po otrzymaniu  czytnika musisz zrobić to tylko zacząć czytać.

Jeśli kupisz czytnik e-booków Kindle z internetowej platformy handlowej takiej jak : Best Buy, e-Bay bądź innych  detalicznych sprzedawców musisz go ręcznie zarejestrować  na koncie Amazon  aby uzyskać dostęp do książek czytnika Kindle.

Możesz używać niezarejestrowanego czytnika Kindle  jednak działa on tylko z plikami  wolnymi od DMR.  Podczas pracy z czytnikiem nie wszystkie funkcje będą dostępne.

Po zarejestrowaniu czytnika możesz kupować i ściągać e-książki z platformy Amazon. Książki te będą dostępne również na innych urządzeniach i aplikacjach firmy Amazon.

 

JAK ZAREJESTROWAĆ CZYTNIK KINDLE

Rejestracja czytnika Kindle jest prosta. Kliknij ikonę Menu w prawym górnym rogu ekranu głównego Kindle i wybierz Ustawienia (Settings). Następnie z rozwiniętej listy wybierz Moje konto (My Account). Jeśli posiadasz już konto na platformie Amazon, wpisz swoje dane, aby się zarejestrować. Jeśli nie masz konta, możesz je stworzyć. Należy postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie, a twój czytnik zostanie skonfigurowany i gotowy do pracy w dowolnym momencie.

 

WYREJESTROWANIE CZYTNIKA KINDLE

Powinieneś zawsze wyrejestrować swój czytnik Kindle, jeśli go sprzedajesz lub jeśli dajesz go komuś innemu. Możesz również zresetować urządzenie do stanu fabrycznego, aby przywrócić ustawienia fabryczne (spowoduje to także  wyrejestrowanie czytnika z konta Amazon). Aby wyrejestrować czytnik Kindle, kliknij ikonę Menu w prawym górnym rogu ekranu głównego Kindle i wybierz Ustawienia (Settings). Kliknij Moje konto (My Account), a następnie wybierz Wyrejestruj Urządzenie (Deregister Device), a następnie kliknij potwierdź. Jeśli zgubiłeś czytnik Kindle i nie możesz go odnaleźć lub jeśli nie działa, możesz także wyrejestrować go na stronie Manage Your Content and Devices. Jest to strona firmy Amazon.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *