Jesienna promocja w Czytio.pl!

Sklep Czytio.pl jest największą marką związaną z czytnikami na terenie Polski. W ich sklepie możemy znaleźć naprawdę bogatą ofertę produktów od czytników aż po akcesoria. Marki czytników dostępne w sklepie to Onyx Boox, PocketBook oraz Kindle. Jako jedna z nielicznych redakcji dostaliśmy informację, że w sklepie Czytio.pl właśnie wystartowała jesienna promocja.

Zdjęcie przedstawia czytnik Onyx Boox Note 5 z napisaem Kraków, dostępny w Czytio.pl
Czytnik Onyx Boox Note 5 dostępny w sklepie Czytio.pl

Promocja dostępna jest jedynie po wpisaniu kodu w polu rabatowym: BOOX5. Obejmuje ona zniżkę 5% wszystkie produkty marki Onyx Boox. Dla przykładu znaleźliśmy dla was kilka perełek, które naszym zdaniem są dobrą ofertą.

Czytniki:

Akcesoria:

Każdy z wyżej wymienionych czytników testowaliśmy u nas w redakcji i gorąco polecamy. Jeśli zastanawiacie się, czy to jest dobry moment na kupienie czytnika, odpowiedź brzmi jednoznacznie: TAK! Czytnik ebooków idealnie wkomponuje się w jesienne wieczory i umili niejedną chwilę. Przewagą marki Onyx Boox jest fakt, że każdy czytnik posiada system Android 11, dzięki czemu prócz standardowych opcji, takich jak w czytnikach, posiadamy możliwość ściągnięcia dużej liczby aplikacji ze sklepu Google Play.

Autor: Kacper

Zobacz również:

Onyx Boox Note Air 2 vs Kobo Elipsa

Onyx Boox Poke 4 Lite – pierwsze wrażenia

Wszystko, co musisz wiedzieć o notatkach Onyx Boox

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *