Nowe pisaki? Aktualizacja Kindle Scribe!

Właśnie została wypuszczona nowa aktualizacja do Kindle Scribe. Na „rewolucyjną” aktualizację musieliśmy czekać aż od premiery e-notatnika. W artykule dowiecie się o zmianach, które pojawiły się w najnowszej wersji oprogramowania 5.16.1.2.

Kindle Scribe leżący na marmurze
Aktualizacja Kindle Scribe

Nowe funkcje Kindle Scribe

Nowa aktualizacja wprowadziła do Kindle Scribe kilka nowych funkcji. Oto najważniejsze z nich:

  1. Rodzaje pisania

Kindle Scribe posiada teraz 3 nowe rodzaje rysika, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom ręcznego pisania. Pierwszy z nich to tryb Pencil, który pozwala pisać na ekranie przy użyciu ołówka. Drugi to tryb Fountain pen, w którym czytnik będzie imitował wieczne pióro. Trzeci to marker, a ostatnim znany od początku Pen (długopis). Do każdego rodzaju możemy wybrać grubość, lecz ogranicza się do 5 predefiniowanych rozmiarów.

  1. Wygaszacze ekranu

Kindle Scribe oferuje teraz większą liczbę wygaszaczy ekranu. Poniżej przedstawiamy jeden z wielu nowych obrazów, które będą nam towarzyszyć gdy nie użytkujemy czytnika.

Aktualizacja Kindle Scribe

  1. Podfoldery

Nową funkcją zawartą w aktualizacji są podfoldery. Oznacza to, że użytkownik będzie mógł sobie stworzyć folder, będąc jednocześnie w innym folderze.

  1. Inne poprawki

Aktualizacja wprowadza także drobne poprawki, które usprawniają działanie Kindle Scribe. Usunięto kilka błędów związanych z wydajnością urządzenia oraz poprawiono stabilność działania.

Jak zaktualizować Kindle Scribe?

Aby zaktualizować swojego Kindla, należy podłączyć go do Wi-Fi i poczekać, aż urządzenie pobierze najnowszą wersję oprogramowania. Można także pobrać aktualizację bezpośrednio z witryny Amazon.

Podsumowanie

Aktualizacja 5.16.1.2 wprowadza kilka nowych funkcji do Kindle Scribe. Jak to zostało nazwane przez producenta ta „wielka” aktualizacja wprawdzie nie ekscytuje, a dodaje tylko podstawowe funkcje. Jak na czas oczekiwania oraz to, co dostaliśmy to nie ukrywajmy jest to nadal nieco rozczarowujące. Jednak kto wie, może akurat doczekamy się w marcu kolejnej aktualizacji.

Przy okazji zapraszamy na nasze media społecznościowe, gdzie często pytamy Was o zdanie, organizujemy quizy oraz dodajemy najnowsze informacje na temat czytników!

Instagram – @naczytniku

Facebook – naczytniku

Autor: Kacper

Źródło: Amazon

Zobacz również:

Porównanie Onyx Boox Tab Ultra vs Kindle Scribe

Remarkable 3 – wszystko, co musisz wiedzieć

Dlaczego czytniki ebooków są takie drogie?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *