Nowości od Onyx – wideo

 

Onyx Boox Max2 Onyx Note nowosci od Onyx

Niektórzy mogą twierdzić, że innowacje utknęły w martwym punkcie rynku, ale jest to prawdą tylko wtedy, gdy ignorujesz Onyx.

Chiński producent ereaderów prezentuje w tym tygodniu wiele nowych modeli na targach elektroniki w Hongkongu, w tym czytnik 10,3 „Note i Max2, 13,3”, który pełni rolę monitora.

W porządku, Note nie jest aż tak nowatorski – jest to kolejne ulepszenie w stosunku do istniejących modeli 9,7 „(to samo dotyczy Canvas), ale wciąż ma znacznie ostrzejszy ekran (1872 x 1404 lub 227 PPI) i nowsza wersja Androida na szybszym procesorze.

Wszystkie trzy nowe modele Onyxa mają Androida 6 na czterordzeniowym procesorze 1,6 GHz. Jeśli ceny są nawet zbliżone do cen istniejących modeli, to zwiększenie wydajności sprawi, że te czytniki będą świetnym zakupem.

Zwróćcie uwagę na wideo o Max2, używanego jako monitor. Trudno stwierdzić bez urządzenia w ręce, ale wygląda na to, że Max2 jest szybszy niż mój Dasung Paperlike Pro.

P.S. Filmy z serii Max2 i Canvas są dostępne dzięki uprzejmości firmy Notebook Italia, która również powiadomiła, że Onyx nie powiedział nic konkretnego na temat daty wydania ani ceny.

 

Onyx Boox Canvas

Onyx Boox Max2 i Onyx Boox Max2 Pro

Onyx Boox Max2 jako monitor

 

źródło: the digital reader
autor: Agata

1 Responses

  1. max 2 i note już są w sprzedaży ale trzeba je do Polski ściągać z zagranicy. Fajnie że się interesujesz tematem. jedynie co w tym note mi brakuje to brak podświetlenia. Jego starszy brat z 9,7″ ekranem ma podświetlenie, choć rozdzielczość pozostawia wiele do życzenia. Trzeba poczekać aż ceny spadną poniżej 2 tyś.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *