Nowy Kindle Oasis (2017) – opóźnione przesyłki

Przesyłki nowegp Kindle Oais 2 (2017) , wysyłane przez Amazon są opóźnione.

Nowy Amazon Kindle Oasis 2 jest wysyłany od 31 października, a osoby, które zamówiły go przed dwoma tygodniami, będą pierwszymi klientami, którzy je otrzymają. Jednak wygląda na to, że to urządzenie okazało się bardzo popularne, ponieważ nowe zamówienia nie zostaną zrealizowane do połowy lub końca listopada.

Nowy Kindle Oasis 2 (2017)

Na forum MobileRead jest wątek, w którym ludzie publikują swoje szacunkowe terminy dostaw nowego Kindle Oasis 2017.

Niestety Amazon pokazuje termin dostawy dopiero po złożeniu zamówienia, więc przed zamówieniem nie wiadomo czego się spodziewać.

Opóźnienie terminów wysyłek w przypadku zamówień przedsprzedażowych jest dość powszechne, jeśli chodzi o nowe modele Kindle, podobnie było np. w przypadku Kindle Oasis czy Kindle Voyage.

Prawdopodobnie opóźnienie to część planu Amazonu. Co ciekawe, nie dotyczy to tabletów Kindle; są prawie zawsze w zapasie po premierze. Dziwne, że nowe modele czytników Kindle są traktowane inaczej.

Pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość i czekać aż Amazon upora się z brakami w magazynie.

3 Responses

  1. Czyżby nie byli przygotowani na takie zainteresowanie? Jaki ma cel ten „Plan Kindle”? Chcą podnieść wartość brandu przez zasadę niedostępności?

    1. Sądzę, że mogli się spodziewać dużego zainteresowania, czytnik był bardzo długo wyczekiwany i było na jego temat głośno. Tak jak Pani piszę, być może postanowili zastosować zasadę niedostępności. Jednak są to tylko przypuszczenia i próby rozszyfrowania zabiegów marketingowych Amazonu.

  2. Czytników jak czytników ale w tym momencie żadnych etui dedykowanych do Kindle Oasis 2 nie można zamówić z Amazona..
    Ciekawe kiedy pojawi się przynajmniej jeden kolor?
    Wygląda to jakby niedoszacowali rynku i to o duuużo.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *