Nowy Onyx Boox N96CML

Onyx niedawno wydał nowy model 9,7 calowego czytnika Onyx Boox z podświetleniem Frontlight i pojemnościowym ekranem dotykowym. Wszystko to dla większych zawartości, jak np. pliki PDF.Onyx Boox N96CML

Nowy model jest Onyx Boox N96CML, to trzecia generacja N96, który został po raz pierwszy wydany wiosną ubiegłego roku. Główną różnicą w N96CML jest to, że posiada kombinację podświetlenia frontlight i pojemnościowego ekranu dotykowego.

Ekran obsługuje zarówno dodany w zestawie rysik, jak i działa na dotyk. Kolejną różnicą jest obudowa, która posiada czarny tył, zamiast złotego, jak to miało miejsce w poprzednich generacjach. Producent nazywa ten kolor niebieskim, ale faktycznie wygląda jak czarny. Wszystkie inne cechy i cała specyfikacja są takie same jak w poprzednich modelach N96.

N96CML działa na Androidzie 4.0 i można w nim instalować aplikacje. Posiada 9,7-calowy ekran E Ink o rozdzielczości 1200×825 px. Ma 16GB pamięci wbudowanej, której niestety nie można rozszerzyć o kartę microSD. Czytnik obsługuje pliki audio, posiada wbudowany głośnik oraz gniazdo słuchawkowe, a także Bluetooth i mikrofon do nagrywania dźwięku.

Nowy Onyx Boox N96CML zapowiada się świetnie, ciekaw jestem jak sprawuje się w użytkowaniu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *