Pocketbook współwłaścicielem Bigme

Pocketbook pracował nad znaczącą umową przez ostatni rok. Właśnie zostali istotnym udziałowcem i współwłaścicielem Bigme, chińskiej marki z silną historią wydawania e-czytników i e-notatników z ekranami E INK. Jest to pierwsza znacząca transakcja dokonana przez Pocketbook, od czasu wypuszczenia na rynek e-czytników w 2012 roku.

W ramach obecnie trwającej współpracy, Pocketbook nie tylko stał się udziałowcem i współwłaścicielem Bigme, ale również aktywnym uczestnikiem wspólnego rozwoju produktów. To podejście oparte na współpracy, obejmujące wymianę zespołów badawczo-rozwojowych, już przyniosło efekty w postaci udanego wypuszczenia na rynek PocketBook InkPad EO. To urządzenie, zaprojektowane specjalnie na rynki USA i Europy, jest dowodem na udaną integrację ich sił i wiedzy. 

Pocketbook InkPad Eo jako narzędzie do pracy

Było kilka zmian, które Pocketbook wprowadził w sprzęcie, na którym był oparty, Bigme InkNote Color+. Pocketbook opracował własne oprogramowanie układowe, aby interfejs użytkownika był przyjazny dla użytkowników z UE i USA.  W aplikacji Notes zoptymalizowano wydajność i jakość pisma odręcznego. Ponadto przerobiono niektóre narzędzia, tak aby działały lepiej. Kreator instalacji, ustawienia, aplikacja Notatki i wiele innych aplikacji zostało przerobionych, jako dodatkowa aplikacja do czytania PocketBook z integracją z chmurą PocketBook i sklepem PocketBook. Teraz użytkownicy mogą korzystać z usług PocketBook i kupować treści w księgarniach internetowych. Dodano funkcję send-by-email (wyślij e-mailem). Umożliwia ona użytkownikom wysyłanie plików z notatkami do wiadomości e-mail bez konieczności dodatkowego logowania.

 

Przy okazji zapraszamy na nasze media społecznościowe!

Instagram – @naczytniku

Facebook – naczytniku

YouTubeNaCzytnikuPL

Tik TokNaCzytnikuPL

Źródło – Good e-Reader

Zobacz również:

Poradnik, jak słuchać audiobooków na czytnikach Kobo?

Czy E Ink jest wreszcie gotowy do zastąpienia LCD?

Premiera Pocketbook Verse Pro Color

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *