Premiera PocketBook InkPad Eo

PocketBook wprowadza swój najnowszy produkt do e-notowania i czytania e-booków – PocketBook InkPad Eo. Urządzenie działa na systemie Android 11 i jest wyposażone w potężny 8-rdzeniowy procesor. Jego główną cechą jest duży, kolorowy ekran E Ink Kaleido™ 3 o przekątnej 10,3-cala, wbudowany aparat, głośnik stereo oraz inteligentne podświetlenie SMARTlight.

Duży, kolorowy i bezpieczny dla oczu ekran E Ink

PocketBook InkPad Eo wyposażono w najnowszy kolorowy ekran E Ink Kaleido™ 3, który cechuje się wyjątkowymi właściwościami optycznymi. Rozdzielczość obrazu czarno-białego wynosi 1860 × 2480 i 300 dpi, a obrazu kolorowego 930 × 1240, 150 dpi. Dzięki nowej technologii E Ink Kaleido™ 3 jakość obrazu kolorowego jest o 50% lepsza. Urządzenie może wyświetlać 4096 kolorów, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo oczu i eliminując odblaski. Duży ekran o przekątnej 10,3-cala pozwala na wygodne czytanie oraz zapisywanie notatek, oferując dużą przestrzeń na treść.

Łatwe udostępnianie notatek i przesyłanie plików

PocketBook InkPad Eo umożliwia wygodne udostępnianie notatek i plików za pomocą funkcji Send-by-Email, zarówno na pojedyncze, jak i wiele adresów e-mailowych. Można również dzielić się notatkami w książkach. Dodatkowo, InkPad Eo obsługuje funkcję udostępniania przez Wi-Fi, umożliwiając przesyłanie plików na inne urządzenia bez trudu.

Idealny do notatek

Osoby zainteresowane pisaniem ręcznym i robieniem notatek z pewnością docenią InkPad Eo. Wyposażony w duży ekran o przekątnej 10,3-cala oraz rysik PocketBook, to doskonałe narzędzie do tworzenia notatek, rysowania oraz wykonywania różnorodnych zadań, zarówno kreatywnych, jak i rutynowych. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru kolorów do tworzonych treści, co umożliwia jeszcze większą personalizację i wyrazistość.

Dodatkowe funkcje:

  • SMARTlight: regulacja temperatury barwowej ekranu, wybór ciepłej lub chłodnej tonacji podświetlenia
  • System operacyjny Android 11: łatwy dostęp do aplikacji innych firm do czytania, pisania odręcznego i edytowania tekstu.
  • Procesor OctaCore (2,3 GHz), który znacząco zwiększa wydajność e-notatek i poprawia szybkość pisania odręcznego.
  • Wbudowany głośnik stereo: e-notes i czytnik obsługuje formaty MP3 i WAV oraz posiada wbudowany głośnik stereo
  • Bluetooth 5.0, Wi-Fi (dwuzakresowy – 2,4/5 GHz) i gniazdo USB typu C;
  • 64 GB pamięci wbudowanej i slot na kartę microSD;
  • Wstępne wsparcie dla 17 formatów książek i grafik (liczbę można zwiększyć za pomocą aplikacji innych firm): AZW, AZW3, DOC, DOCX, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT, PNG, BMP, JPEG.

PocketBook InkPad Eo  jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych (mist grey i miedzianym). Jednakże na naszym rynku będzie dostępny wyłącznie w kolorze Mist Grey. Możemt spodziewać się, czytnika w sprzedaży za kilka tygodni, a cena detaliczna wyniesie 2499 zł.

Źródło: czytio.pl

Przy okazji zapraszamy na nasze media społecznościowe!

Instagram – @naczytniku

Facebook – naczytniku

Zobacz również:

Umil swoje podróże dzięki czytnikom Onyx Boox Page i Poke 5

Czy E Ink jest wreszcie gotowy do zastąpienia LCD?

Note Air 3 – najlepszy czytnik na rynku?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *