PocketBook Era Color – Kolorowy następca bestsellera

PocketBook przedstawia swój najnowszy czytnik e-booków Era Color, który charakteryzuje się 7-calowym, kolorowym ekranem E Ink Kaleido™ 3, gwarantującym intensywne wrażenia czytelnicze w eleganckiej obudowie. Nowe urządzenie łączy w sobie nagradzaną konstrukcję Red Dot Award z zaawansowanymi funkcjami premium, takimi jak obsługa audiobooków, wbudowany głośnik, funkcja konwersji tekstu na mowę, SMARTlight oraz odporność na wodę IPX8.

Czytnik Era Color jest wyposażony w technologię Kaleido 3, która umożliwia wyświetlanie 4096 kolorów. Dzięki 7-calowej przekątnej ekranu zachowuje jednocześnie kompaktowe rozmiary, oferując większe pole do wyświetlania treści. Posiada wysoką rozdzielczość (150 DPI w kolorze i 300 DPI w odcieniach szarości) oraz dotykowy ekran, co zapewnia wygodę użytkowania.

PocketBook Era Color posiada funkcję podświetlenia Smartlight, która umożliwia czytanie treści nawet przy słabszym oświetleniu. Dodatkowo, Smartlight pozwala regulować temperaturę barwową, co pomaga w zapobieganiu zmęczeniu oczu.

Dzięki zgodności z normą IPX8, PocketBook Era Color jest idealnym towarzyszem do czytania przy basenie lub w wannie. Oznacza to, że czytnik jest chroniony przed wodą. Umożliwia to bezpieczne zanurzenie go na głębokość do 2 metrów w słodkiej wodzie przez 60 minut.

Główne cechy czytnika PocketBook Era Color to:

– Obsługa 25 formatów: czytnik obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty książek i grafik, w tym formaty komiksów CBR i CBZ.
– Obsługa 6 formatów audio: możliwość odtwarzania audiobooków i muzyki w formatach M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3 i MP3.ZIP.
– 32 GB pamięci wewnętrznej: wystarczająco dużo miejsca na wszystkie pliki użytkownika.
– Czterordzeniowy procesor: zapewnia szybką i płynną zmianę stron oraz pozytywne wrażenia podczas czytania.
– Usługi w chmurze: dostęp do Legimi i EmpikGo (zamiennie z PocketBook Cloud) oraz Dropbox, co zapewnia wygodne narzędzia do zarządzania bibliotekami i pobierania treści.
– Dwuzakresowe Wi-Fi (2,4/5 GHz): umożliwia szybką i wygodną synchronizację wirtualnych bibliotek.
– Preinstalowane słowniki: 11 preinstalowanych słowników oraz 42 dodatkowe kombinacje językowe są dostępne do bezpłatnego pobrania.

PocketBook Era Color to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie czytanie treści w kolorze, takich jak literatura faktu, komiksy, podręczniki czy książki biznesowe, a jednocześnie poszukujących poręcznego i wygodnego formatu.

Czytnik w kolorze morskiej szarości (Stormy Sea) niedługo będzie dostępny w sprzedaży , a sugerowana cena wyniesie 1149 zł.

 

Aktualizacja

Towar już dostępny!

Komputronik: 1149 zł

Czytio:1149 zł

 

Źródło: czytio.pl

Przy okazji zapraszamy na nasze media społecznościowe!

Instagram – @naczytniku

Facebook – naczytniku

Zobacz również:

Umil swoje podróże dzięki czytnikom Onyx Boox Page i Poke 5

Czy E Ink jest wreszcie gotowy do zastąpienia LCD?

Note Air 3 – najlepszy czytnik na rynku?

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *