Twitter na czytnikach Onyx Boox

W dniu 28.10.2022 Elon Musk dokonał finalizacji zakupu Twittera. Informacja obiegła cały Internet, a wraz z nią pojawiły się różne opinie na ten temat. Medium, jakim jest Twitter należy do jednych z mainstreamowych kanałów społecznościowych. W tym artykule przedstawimy, jak ściągnąć aplikację na czytniki Onyx Boox.

Twitter na Onyx Boox Leaf

Czym jest Twitter?

Tym czym zajmuje się ten serwis, trudno jednoznacznie opisać. Najprościej mówiąc, Twitter jest platformą służącą jako mikroblog. W jednym poście można napisać maksymalnie 280 znaków. Tweet (tak nazywa się opublikowany post) można usunąć, a w przyszłość będzie można go edytować. Platforma umożliwia nam również obserwowanie innych osób, polubienie, udostępnienie oraz skomentowanie postów innych użytkowników.

Twitter na czytnikach Onyx Boox

Aby pobrać aplikację Twitter na swój czytnik, należy być zalogowanym do sklepu Google Play. Drugim krokiem w etapie instalacji jest wejście w sklep Sklep Google Play oraz wyszukanie aplikacji Twitter. Po znalezieniu wyświetli się opcja pobrania danej aplikacji. Gdy instalacja dobiegnie końca, będziemy mogli ją znaleźć w zakładce aplikacje.

Gdy otworzymy aplikację po raz pierwszy będziemy musieli zalogować się na istniejące konto lub stworzyć nowe. Po przejściu etapu logowania możemy cieszyć się serwisem na naszym czytniku.

Aplikację można pobrać na wszystkie modele marki Onyx Boox, ze względu na system oprogramowania Android.

Podsumowanie

Twitter jest ciekawą aplikacją służącą do przekazywania krótkich informacji lub myśli. Wielu polityków oraz celebrytów korzysta z tego medium do większej interakcji z fanami. Serwis można potraktować jako aplikację do najważniejszych wiadomości z różnych dziedzin (podczas gdy nie posiadamy dużej ilości czasu w ciągu dnia). Oczywiście, by uzyskać ten efekt wystarczy obserwować profile, które wpasowują się w nasze zainteresowania.

A wy co sądzicie na temat Twittera?

Autor: Kacper

Źródło: Twitter

Zobacz również:

Jak wyłączyć sklep oraz przeglądarkę internetową na Kindle?

Nowe modele od Onyx Boox zapowiedziane!

Kobo Clara 2e vs. Kindle Paperwhite 5 – porównanie czytników

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *