Jindu Guoyue V5- nowy, kolorowy e-czytnik z Chin

Guoyue V5 Color to nowy model czytnika, który wykorzystuje technologię e-papieru E INK Kaleido Plus. Urządzenie posiada 7.8-calowy wyświetlacz oraz warstwę dotykową WACOM. Pozwala ona na robienie notatek, rysowanie, jak i edytowanie plików PDF.

Czytnik w zasadzie nie różni się niczym od białej wersji Bigme S3. Został stworzony z myślą o chińskim rynku, dlatego nie posiada możliwości zmiany języka menu na inny. Jednak internauci zdążyli już podjąć pierwsze kroki w celu zainstalowania innych języków na czytniku.  

Good e-Reader

Jindu Guoyue V5 został wyposażony w 7.8-calowy pojemnościowy wyświetlacz dotykowy E INK Carta HD o rozdzielczości 1872×1404 i 300 PPI. Kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 624×468 i 100 PPI jest w stanie wyświetlić ponad 4096 kombinacji barwnych. Urządzenie posiada również 36 białych diod LED, dzięki którym czytanie w nocy staje się łatwe i przyjemne. 

Czytnik został zaopatrzony w czterordzeniowy procesor o mocy 1.82 GHz, 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie zasilane jest przez baterię 2800 mAh. Aby je naładować, należy skorzystać z kabla USB. Czytnik waży ok. 240 g, a jego wymiary wynoszą 190,8 x 135,8 x 6,3 mm. W zestawie otrzymujemy również rysik, którego możemy użyć w celu sporządzenia notatek, rysowania, a nawet przewracania stron. 

Jindu Guoyue V5 jest wyposażony w Android 8.1. Użytkownik może zatem bez problemu pobrać dowolne aplikacje z Google Play, a nawet załadować wybrane przez siebie ebooki w oryginalnej wersji językowej. 

Cena czytnika Jindu Guoyue V5 wynosi 530 $ (1980 zł). 

źródło: Good e-Reader

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *