Nowe wielofunkcyjne narzędzie do robienia notatek [Hanvon Smart Office 9701]

W ofercie firmy Hanvon od pewnego czasu znajdziemy nowy produkt Hanvon 9701 Smart Office. Narzędzie do robienia elektronicznych notatek, edycji plików PDF i nanoszenia komentarzy w treści ebooków zostało wyposażone w 9.7-calowy wyświetlacz E Ink z warstwą WACOM. Poznaj jego zalety.

Wielofunkcyjne narzędzie do robienia notatek [Hanvon Smart Office 9701]

Obsługa języka angielskiego

Chociaż tablet E Ink pochodzi z Chin, obsługuje wiele języków. Zmiana domyślnego języka na angielski spowoduje zmianę całego interfejsu użytkownika, wszystkich paneli menu oraz elementów tekstowych. Warto pamiętać, że większość czytników ebooków z Chin nie posiada takiego atutu.

Wielofunkcyjne narzędzie do robienia notatek [Hanvon Smart Office 9701]

Wyświetlacz

Hanvon 9701 Smart Office został wyposażony w 9.7-calowy wyświetlacz E Ink Carta HD o rozdzielczości 1200 x 825 i 150 PPI. Niestety urządzenie nie posiada podświetlenia ekranu.

Rysik

Wielofunkcyjny czytnik ebooków został za to wyposażony w zaprojektowany przez producenta rysik oraz warstwę dotykową WACOM. Na górze rysika znajduje się gumka do usuwania niepotrzebnych treści, natomiast z boku jest klips, dzięki któremu łatwo przymocujemy rysik do etui. Rysik odznacza się czułością na 4096 stopnie nacisku, a wyświetlacz został stworzony przy użyciu technologii palm rejection. Końcówki rysika są wymienne. W zestawie z wielofunkcyjnym czytnikiem ebooków znajdziemy 6 zamiennych sztuk.

Wielofunkcyjne narzędzie do robienia notatek [Hanvon Smart Office 9701]

Parametry techniczne

We wnętrzu Hanvon 9701 Smart Office producent umieścił czterordzeniowy procesor o mocy 1.8 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB wewnętrznej pamięci flash. Ponieważ w narzędziu do robienia notatek mieści się port na kartę SD, możemy rozszerzyć jego pamięć do 64 GB. Oprócz tego urządzenie posiada Wi-Fi, Bluetooth 5.0, gniazdo USB-C oraz baterię o pojemności 4,000 mAh. Ponieważ Hanvon został wyposażony w głośnik, dobrze radzi sobie z odtwarzaniem audiobooków i muzyki.

Wielofunkcyjne narzędzie do robienia notatek [Hanvon Smart Office 9701]

Design

Tablet E Ink jest spory i dość ciężki. Jego wymiary wynoszą 168.5 x 240.2 x 7.8 mm, natomiast waga 379 g. Cała przednia obudowa urządzenia jest biała, natomiast ramka stosunkowo szeroka. Na jego górnej i bocznych krawędziach niczego nie znajdziemy. Na dolnej krawędzi producent umieścił natomiast przycisk Power, port MicroSD, głośnik oraz port USB-C do ładowania baterii i przesyłania danych.

Wielofunkcyjne narzędzie do robienia notatek [Hanvon Smart Office 9701]

Cena Hanvon 9701 Smart Office wraz z rysikiem i etui wynosi 369 USD (1 383 PLN).

Unboxing czytnika Hanvon 9701 Smart Office 9.7 [Good e-Reader]

Autor: Kuba
Źródło: Good e-Reader

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *