Już w najbliższym czasie premiera nowego czytnika Nook od Barnes & Noble

Barnes & Noble przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego czytnika e-booków Nook, który zostanie wyposażony w funkcję odtwarzania audiobooków. Premiera urządzenia ma nastąpić w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Wkrótce potem czytniki mają trafić do sklepów stacjonarnych i internetowych.

Nowy Nook z odtwarzaniem dźwiękuNowe urządzenie ma zastąpić Nook Glowlight 3 z 2017 roku. Specyfikacja techniczna przygotowywanego czytnika nie jest jeszcze w pełni znana. Do tej pory wiadomo jedynie, że będzie on posiadał funkcję bezprzewodowego dostępu do Internetu, baterię wewnętrzną oraz wejście słuchawkowe 3.5 mm.

Nowy Nook będzie pierwszym czytnikiem Barnes & Noble z możliwością odtwarzania dźwięku. To sugeruje, że amerykańska firma zdecyduje się odświeżyć swój sklep z audiobookami, który został stworzony już kilka lat temu, aby być w stanie konkurować z usługą Audible w czytnikach Kindle oraz aplikacjami do obsługi plików audio firmy Kobo.

Więcej informacji na temat nowego Nook’a poznamy w najbliższych tygodniach, gdy Barnes & Noble wyda oficjalny komunikat prasowy. Jeżeli nie chcesz ich przegapić, regularnie zaglądaj na naszą stronę lub śledź nas na Facebooku.

 

Autor: Kuba 
Źródło: https://goodereader.com

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *