Pierwsza szybka ładowarka do czytników w sklepie Good e-Reader

Good e-Reader ogłosił, że wprowadza do sprzedaży pierwszą szybką ładowarkę dla czytników ebooków. Dzięki niej możliwe staje się naładowanie urządzenia o 50% szybciej niż w przypadku podłączenia go do komputera lub gniazdka elektrycznego. Jej cena wyniesie 29.99 USD

Szybka ładowarka do czytników ebooków

Zdecydowana większość szybkich ładowarek, które są dostępne na rynku, służy do ładowania smartfonów i tabletów. W najbliższym czasie może się to zmienić, ponieważ Good e-Reader wprowadził do sprzedaży pierwszą szybką ładowarkę do elektronicznych czytników książek.

Kompatybilność

System szybkiego ładowania jest kompatybilny ze wszystkimi czytnikami ebooków w rozmiarach od 6 do 8 cali, czyli z m. in. z takimi markami, jak Kindle, Kindle Oasis, Kindle Paperwhite, Nook Glowlight Plus, Kobo Clara HD, Kobo Aura, Kobo Forma, Onyx Nova i Onyx Nova Pro, a także Likebook Mars i Likebook Muses.

Zastosowanie

Szybka ładowarka Good e-Readera została stworzona dla tych, którzy chcieliby po prostu położyć na niej swoje urządzenie i o nim zapomnieć. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne w biurze, gdzie czasami może być problem z podłączeniem smartfona, tabletu lub czytnika ebooków do gniazdka.

Ponieważ szybka ładowarka nie posiada pamięci wewnętrznej, nie przedostaną się do niej żadne wirusy. System szybkiego ładowania świetnie sprawdza się również wtedy, gdy planujesz spontaniczny wyjazd – w takiej sytuacji przed wyjściem możesz umieścić urządzenie na podkładce ładującej, a wkrótce będzie ono w pełni naładowane i gotowe do drogi.

Cena

Cena szybkiej ładowarki w sklepie Good e-Reader wynosi 29.99 USD. Do zakupu dołączone są wszystkie potrzebne akcesoria, takie jak podkładka ładująca, adapter QI i kable (w tym MicroUSB i USB-C). Wiele wskazuje na to, że podobne urządzenia pojawią się niedługo również w polskich sklepach.

Autor: Kuba
Źródło: https://goodereader.com

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *