Pierwsze wrażenia odnośnie czytnika e-booków Pocketbook InkPad Color 3

Seria Pocketbook Color jest odejściem od standardowych e-czytników z czarno-białym wyświetlaczem. Jest to już trzecia generacja, a ten model jest wyposażony w najnowszą odsłonę kolorowego wyświetlacza e-papierowego E INK Kaleido 3. Zapewnia to szerszą gamę kolorów i ograniczenie zjawiska ghostingu, czyli pozostawania atramentu z poprzedniej strony. Ogólny czas reakcji czytnika jest szybki, a żywotność baterii jest dłuższa, dzięki systemowi operacyjnemu Linux

Good E-Reader

PocketBook InkPad Color 3 został wyposażony w najnowszy 7,8-calowy kolorowy ekran E Ink Kaleido 3, który wyświetla 4096 kolorów, jest przyjazny dla oka i nie powoduje odblasków. Nowoczesna technologia E Ink Kaleido 3 znacząco poprawia właściwości optyczne e-czytnika. Dzięki zwiększonej o 50% rozdzielczości i lepszym wartościom pixeli na cal dla kolorowych stron elektronicznych, książki, komiksy i czasopisma ożywają dzięki jeszcze lepszym odwzorowaniu kolorów i szczegółów.. Urządzenie jest utrzymane w czarnej kolorystyce i ma wąskie ramki wokół większości ekranu. Posiada manualne przyciski przewracania stron, które ułatwiają przeglądanie ulubionych ebooków. Posiada również fizyczny przycisk home i ustawień, wszystkie w dolnej części ekranu.

Good E-Reader

Doświadcz zupełnie nowego komfortu czytania dzięki adaptacyjnej funkcji SMARTlight, technologii, która dostosowuje jasność i kolor ekranu. Dla przytulnego maratonu czytania wieczorem, wybierz ciepły odcień przedniego światła ekranu lub chłodny odcień do czytania rano. Do nocnego czytania, PocketBook InkPad Color 3 posiada ciemny tryb, który odwraca kolory tekstu i tła, aby nie męczyć oczu i umożliwić czytanie bez zewnętrznego oświetlenia. PocketBook InkPad Color 3 jest niezawodnie chroniony przed szkodliwym działaniem wody, zaliczając się do klasy wodoszczelności IPX8. Urządzenie wytrzymuje zanurzenie w słodkiej wodzie do głębokości 2 metrów, nawet przez 60 minut, bez żadnych szkodliwych konsekwencji. To sprawia, że jest on idealny do czytania w wannie, na plaży lub na basenie. Jeżeli urządzenie zostanie zanurzone w słonej wodzie, po prostu przepłucz go pod kranem przez kilka minut, aby wyeliminować zawartość soli.

PocketBook InkPad Color 3

Pod maską znajduje się czterordzeniowy procesor 1,8 GHz, 1 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Posiada G-Sensor do automatycznej zmiany orientacji, USB-C do ładowania i przesyłania danych oraz WIFI, aby uzsykać dostęp do Internetu i księgarni. Model ten obsługuje Bluetooth 5.0 i jest wyposażony w głośnik. Zasilany jest baterią o pojemności 2900 mAh, która powinna wystarczyć na miesiąc użytkowania. Ten model Pocketbooka jest świetny dla osób posiadających kolekcje e-booków lub audiobooków. Obsługuje formaty ACSM, AZW, AZW3, CBR, CBZ, CHM, DJVU. Pliki EPUB i PDF można kupić w innych księgarniach, takich jak Kobo, Google czy Barnes and Noble. Możesz pobrać te książki na swój komputer i użyć Adobe Digital Editions, aby załadować je na InkPad Color 3. Jeśli jesteś fanem audiobooków, urządzenie obsługuje formaty M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3 i MP3.ZIP. Dostępny jest mechanizm zamiany tekstu na mowę z obsługą 25 języków i 11 fabrycznie wbudowanymi słownikami.

Źródło: Good E-Reader

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *