Nowy PocektBook InkPad Lite – wyjątkowo niska cena komfortowo dużego ekranu

Właśnie na rynku pojawił się nowy czytnik marki PocketBook. Jest to niemal 10-calowy PocketBook InkPad Lite – z podświetleniem SMARTlight i zmodyfikowaną obudową – oferowany w przystępnej cenie. 

Wyświetlacze w czytnikach większe niż standardowe 6 cali stały się już codziennością. PocketBook uzupełnia zatem swoje portfolio o nowy, 10-calowy model w cenie zbliżonej do ośmio-calowych urządzeń. PocketBook InkPad Lite to połączenie dużego ekranu, rozsądnej ceny i wielu możliwości pracy z tekstem – mówi Maksym Zhelezniak odpowiedzialny za rozwój działalności firmy PocketBook w Polsce oraz całej Europie Środkowej i Wschodniej. Na tym atrakcyjnym cenowo urządzeniu użytkownicy mogą robić notatki i zakładki, podświetlać i zapisywać istotne części tekstu czy korzystać ze słownika. Wszystko to sprawia, że InkPad Lite staje się niezbędnym gadżetem do samorozwoju i nauki. 

Zupełnie nowa konstrukcja, boczne przyciski sterujące i kompaktowość

PocketBook InkPad Lite otrzymał nowy, minimalistyczny, ale jednocześnie użyteczny design, który z pewnością spodoba się miłośnikom klasyki. Główną innowacją modelu są przyciski sterujące przeniesione z dolnej części urządzenia na prawy panel boczny. Dzięki możliwości wykorzystania tak umiejscowionych przycisków, czytnik dla wielu użytkowników stanie się jeszcze bardziej ergonomiczny i wygodny. Kolejną zaletą urządzenia jest jego rozmiar. InkPad Lite ma wymiary 236,2 × 173 × 7,9 mm, co czyni go jednym z najbardziej kompaktowych czytników w tej kategorii ekranu.

Czytnik PocketBook InkPad LIte
PocketBook InkPad Lite

Dwurdzeniowy procesor i wydajna bateria

PocketBook InkPad Lite jest wyposażony w wydajny dwurdzeniowy procesor, który zapewnia dużą szybkość ładowania książek, aplikacji i płynnego obracania stron. A dzięki baterii 2200 mAh czytnik może pracować bez ładowania do jednego miesiąca.

Obsługa ogromnej liczby formatów bez konwersji

Wyróżnikiem każdego z czytników PocketBook jest obsługa dużej liczby formatów. PocketBook InkPad Lite również ma taką funkcję: urządzenie obsługuje 19 formatów książek i 4 formaty graficzne. Oznacza to, że może otwierać książki, dokumenty i obrazy we wszystkich najpopularniejszych formatach, a użytkownicy nie muszą tracić czasu na konwersję plików.

Czytnik PocketBook InkPad Lite
PocketBook InkPad Lite

Wi-Fi i pozostałe funkcje

Nowy PocketBook InkPad Lite ma, jak pozostałe urządzenia tej marki, wbudowane łącze Wi-Fi. Zapewnia ono możliwość przesyłania książek poprzez Dropbox i Send-to-PocketBook. Czytnik posiada także G-sensor i czujnik zamykania okładki. W modelu zostało zamontowane gniazdo USB-C oraz wejście na kartę microSD.

Cena nowego czytnika wynosi 1249 zł.

Już teraz odwiedź naszą stronę!

źródło: Pocketbook.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *