PocketBook Touch Lux 4 [recenzja wideo]

Szukasz solidnego, prostego w obsłudze elektronicznego czytnika książek, który nie tylko pozwala na płynne czytanie ebooków, lecz również obsługuje wiele użytecznych aplikacji i łączy się z usługami zewnętrznymi? Poznaj podstawowe właściwości PocketBooka Touch Lux 4, czyli jednego z najpopularniejszych czytników ebooków do 450 zł

PocketBook Touch Lux 4

PocketBook Touch Lux 4 to minimalistyczny, łatwy w obsłudze czytnik ebooków, który już od lat cieszy się zaufaniem szerokiej rzeszy użytkowników. Pomimo swojej prostoty, posiada on bowiem ogromny potencjał, działając płynnie, pozwalając na korzystanie z wielu różnych opcji wyświetlania tekstu oraz połączenia urządzenia z najpopularniejszymi usługami dodatkowymi.

Rozmiary estetycznego i starannie wykonanego PocketBooka Touch Lux 4 wynoszą 161,3 × 108 × 8 mm, a jego waga równa jest 155 g. Czytnik ebooków jest wyposażony w ekran dotykowy E Ink Carta o przekątnej 6 cali oraz rozdzielczości HD. Urządzenie posiada cztery przyciski fizyczne umieszczone przy dolnej krawędzi, które pozwalają korzystać z niego w wyjątkowo wygodny sposób.

Elektroniczny czytnik książek został wyposażony we wbudowane podświetlenie pozwalające na komfortowe czytanie w różnych warunkach, 8 GB pamięci wewnętrznej, a także baterię o mocy 1500 mAh. Obsługuje on również łącze Wi-Fi, które zapewnia możliwość synchronizacji odtwarzanych na nim materiałów z chmurą oraz obsługę aplikację Legimi.

Jeśli chodzi o czytanie na nim ebooków, PocketBook bez problemu radzi sobie z 19 najpopularniejszymi cyfrowymi formatami (PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM, JPEG, BMP, PNG, TIFF).

Cena PocketBooka Touch Lux 4 wynosi 449 zł. Urządzenie jest dostępne do kupienia w 3 wariantach kolorystycznych: czarnym, szmaragdowym i srebrnym.

PocketBook Touch Lux 4 [recenzja wideo]

Materiał wideo producenta

Parametry techniczne

Ekran:6″ E Ink Carta
Rozdzielczość:1024 x 758 px, 212 ppi
Podświetlenie ekranu:Tak
Obsługiwane formaty:PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM, JPEG, BMP, PNG, TIFF
Interfejs dotykowy:Tak
Procesor:1 GHz
Pamięć RAM:512 MB
Wewnętrzna pamięć flash:8 GB
Slot SD/MMC:Micro SD do 32 GB
Wejście słuchawkowe:Nie
Głośniki zewnętrzne:Nie
Bluetooth:Nie
Bateria:Li-Ion 3,7V, 1500 mAh
Waga:155 g
Wymiary:161,3 x 108 x 8mm
Autor: Kuba

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *