Smartfon z ekranem E Ink – HiSense A6

Firma HiSense zaprezentowała najnowszy model smartfona – A6 z ekranem E Ink, który będzie dostępny już w listopadzie w cenie 499 euro. Model będzie można nabyć na razie tylko na rynku francuskim. W przyszłym roku ten model ma również pojawić się w innych krajach Europy

smartfon z ekranem E Ink

HiSense w przeszłości już wypuszczało smartfony z ekranem E Ink – na przykład model A2, który został wydany w tamtym roku.

HiSense A6 ma 6,1-calowy wyświetlacz AMOLED z przodu. Natomiast z tyłu jest wyposażony w 5,6-calowy ekran E Ink Carta HD. Urządzenie ma wbudowany tryb lustra, który podświetla całą zawartość Androida na ekranie E Ink.

Urządzenie może być wykorzystywane w codziennym użytkowaniu, jak wykonywanie połączeń czy korzystanie z Google Play, a także będzie można korzystać z aplikacji Kindle. To wszystko będzie możliwe, ponieważ panel E Ink jest ekranem dotykowym.

smartfon e ink

Pod obudową znajduje się procesor Qualcomm Snapdragon 660, urządzenie ma 6 GB pamięci RAM oraz 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu znajduje podwójny aparat 12 megapikseli, a z przodu aparat do selfie, który ma 16 megapikseli. Pojemność baterii to 3300 mAh.

Smartfon posiada również port USB-C, który umożliwia szybkie ładowanie. Urządzenie jest także wyposażone w system rozpoznawania twarzy oraz czytnik linii papilarnych, który umieszczony jest na krawędzi urządzenia.

Z reguły firma HiSense nie udostępnia swoich produktów w Ameryce Północnej. Firma skupia się na rynku europejskim i chińskim. Smartfon powinien być dostępny również w serwisie Alibaba w grudniu.

Źródło: Goodereader.com

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *