10-calowy czytnik ebooków za 339 USD [nowy Boyue Likebook P10]

Kilka dni temu przedsiębiorstwo Boyue wprowadziło na rynek 10-calowy czytnik ebooków Boyue Likebook P10, który jest dostępny w cenie 339 USD. Obecnie jest to najtańszy 10-calowy czytnik ebooków w sprzedaży. Dowiedz się o nim więcej.

Czytnik ebooków Boyue Likebook P10

Wyświetlacz i podświetlenie

Czytnik Boyue Likebook P10 posiada odmienny panel wyświetlacza niż większość 10-calowych elektronicznych czytników książek na rynku. Większość urządzeń jest wyposażona w 10.3-calowe wyświetlacze Mobius lub Carta w rozdzielczości 1872 x 1404 i 227 PPI. Producent Boyue Likebooka P10 skorzystał 10-calowego wyświetlacza Carta o niższej rozdzielczości 1600 x 1200 i 200 PPI.

Do zalet taniego czytnika ebooków należy zaliczyć fakt, że posiada on podświetlenie z regulacją intensywności oraz barwy światła. Szklany wyświetlacz urządzenia został umieszczony na równym poziomie z ramką.

Parametry techniczne

Chociaż Boyue Likebook P10 kosztuje o 140 USD mniej od 10-calowego czytnika Onyx Boox Note Air, wyraźnie ustępuje mu parametrami technicznymi.

Czytnik ebooków Boyue Likebook P10

Chociaż inne modele czytników Likebooks posiadają ośmiordzeniowe procesory, Boyue Likebook P10 otrzymał o cztery rdzenie mniej. Urządzenie nie ma wejścia na kartę SD, lecz wartość jego wewnętrznej pamięci flash wynosi 64 GB. Oprócz tego Boyue Likebook P10 posiada 2 GB pamięci RAM, baterię o pojemności 3900 mAh, USB-C, Bluetooth 5.0. Czytnik ebooków pozwala na łączenie się z Internetem dzięki obsłudze dwuzakresowego Wi-Fi. Niestety urządzenie jest nieco ciężkie. Jego waga wynosi 458 gram.

Boyue Likebook P10 [materiał promocyjny]

Czytanie ebooków i robienie elektronicznych notatek

Ponieważ tani czytnik ebooków działa na Androidzie 8.1, jego użytkownicy mają możliwość pobierania aplikacji z Google Play. Zainstalowana na urządzeniu aplikacja do czytania ebooków obsługuje formaty ePUB, PDF i wiele innych.

Czytnik ebooków Boyue Likebook P10

Chociaż Boyue Likebook P10 pozwala na robienie elektronicznych notatek, w przeciwieństwie do większości tabletów E Ink nie został on wyposażony w warstwę dotykową Wacom. Chociaż urządzenie współpracuje z pojemnościowym rysikiem, rysik nie znajduje się w zestawie z czytnikiem ebooków i musi zostać kupiony osobno.

Gdzie go kupić?

Podsumowując, chociaż parametry Boyue Likebooka P10 nie są imponujące, dobrze jest zobaczyć, że ceny 10-calowych czytników ebooków powoli spadają. 339 USD wydaje się rozsądną ceną za 10-calowe urządzenie do czytania książek z ekranem E Ink.

Niestety Boyue Likebooka P10 nie można obecnie kupić na Amazonie. Urządzenie jest dostępne jedynie na AliExpress. Po zakupie czytnika ebooków klienci muszą więc czekać na wysyłkę z Chin. Prędzej czy później dystrybucja urządzenia powinna rozpocząć się jednak również w innych rejonach świata.

Boyue Likebook P10 [recenzja wideo Good e-Reader]

Autor: Kuba
Źródło: The-ebook-reader.com, Good e-Reader, AliExpress.com

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *