20 darmowych ebooków na temat designu

Amerykańskie przedsiębiorstwo O’Reilly Media udostępniło 20 darmowych ebooków na temat designu. Książki są dostępne w języku angielskim i obejmują takie tematy, jak Lean UX, strategia, Data Informed Design, projektowanie Internetu przedmiotów, branding, ekonomia behawioralna oraz projektowanie połączeń pomiędzy urządzeniami. Pobierz je już teraz.

20 darmowych ebooków na temat designu

Amerykańskie przedsiębiorstwo O’Reilly Media udostępniło 20 darmowych ebooków na temat designu. Na liście znalazły się takie tytuły, jak Designing for Cities, Designing for the Internet of Things oraz Design Essentials. Wszystkie ebooki są dostępne do pobrania w formacie PDF.

Jako designer wiesz, że ciągłe uczenie się na temat najnowszych metodologii, narzędzi i technik jest podstawą twojego sukcesu. Książki O’Reilly Design zapewniają doświadczonym designerom wiedzę i wskazówki przydatne w rozwijaniu własnych umiejętności. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany projektowaniem Internetu przedmiotów, wykorzystywaniem metody Lean UX lub zrozumieniem zasad tworzenia doświadczeń użytkowników w wielourządzeniowym ekosystemie, znajdziesz coś dla siebie. Wyselekcjonowaliśmy tytuły z opublikowanych i przygotowywanych do publikacji książek, które obejmują takie tematy, jak Lean UX, strategia, Data Informed Design, projektowanie dla Internetu przedmiotów, branding, ekonomia behawioralna, projektowanie połączeń pomiędzy urządzeniami i wiele więcej (Fragment ebooka Experience Design).

Przed pobraniem książek w wersji elektronicznej musimy jedynie podać uzupełnić pola z imieniem, adresem e-mail oraz krajem. Wszystkie ebooki zostały napisane w języku angielskim. Poza tekstem znajdziemy w nich wiele przydatnych ilustracji.

Autor: Kuba
Źródło: OpenCulture.com

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *