6-calowy ekran i ośmiordzeniowy procesor? Poznaj najszybszy kompaktowy czytnik e-booków [Informacja prasowa]

Marka Onyx Boox rozwija się w błyskawicznym tempie. W ubiegłym roku zaprezentowała polskim e-czytelnikom aż 5 nowości. Skutecznie podbija także serca fanów beletrystyki, czego dowodem jest premiera superszybkiego czytnika z 6-calowym ekranem – Onyx Boox Poke 3. Wyposażono go w system Android 10, ośmiordzeniowy procesor oraz USB-C.

Onyx Boox Poke 3

Poke 2 okazał się hitem, mimo to Onyx Boox znowu podnosi poprzeczkę

Co ciekawe, jednym z pięciu modeli, które ukazały się w 2020 roku, był Onyx Boox Poke 2. Wśród wielu opinii na jego temat można znaleźć takie recenzje użytkowników:

Bardzo dobrej jakości wyświetlacz, podświetlany, z regulacją barwy światła. Bardzo szybki, lekki i świetnie leży w dłoni. Bateria przy codziennym czytaniu z włączonym podświetleniem wystarcza na tydzień. Po przesiadce z kilkuletniego Kindle Touch, czuję się tak, jakbym zamienił Poloneza na Ferrari :)” Radek, źródło Czytio.pl.

Onyx Boox Poke 3

Model wyprzedał się błyskawicznie, a producent w międzyczasie zdążył przygotować kilka ulepszeń – tak powstał Poke 3.

Niezwykłe możliwości zamknięte w 150 gramach

Wielu przeciwników czytników e-booków narzeka na wolną reakcję technologii E-Ink. Onyx Boox Poke 3 skutecznie zwalcza ten stereotyp, dzięki mocnemu procesorowi Qualcomm Octa-core oraz 2 GB pamięci RAM. Do tego otrzymamy podświetlenie z regulacją barwy – doskonałe do wieczornej lektury, Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz) czy baterię 1500 mAH.

Onyx Boox Poke 3

Poza tym za sprawą sklepu Google Play można pobierać setki dostępnych aplikacji i samodzielnie decydować o możliwościach urządzenia. Warto także zwrócić uwagę na przeglądarkę internetową, która w przeciwieństwie do większości czytników, działa naprawdę zadowalająco i pozwala na lekturę artykułów prosto z sieci. Ciekawym dodatkiem jest także mikrofon.

Odpowiedź na potrzeby użytkowników gwarantem sukcesu

Po premierze Onyx Boox Poke 2 pojawiło się wiele komentarzy dotyczących portu USB. Użytkownicy byli rozczarowani faktem, że producent wyposażył model w poniekąd już przestarzałe micro-USB. Marka najwidoczniej wzięła sobie te głosy do serca, ponieważ nowy Poke 3 ma nowoczesne USB-C ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive), które posiada większość smartfonów. Oznacza to o jeden kabel mniej w szufladzie.

Onyx Boox Poke 3

Do nowości można również zaliczyć bardzo szybkie Bluetooth 5.0, no i oczywiście Android 10. W ten oto sposób firma Onyx Boox pokazuje, że naprawdę zależy jej na zadowoleniu swoich klientów.

Proponowana cena na Czytio.pl to 869 zł.


O firmie Czytio.pl

Czytio.pl to sklep internetowy działający od 2008 roku, który skupia swoją działalność na czytnikach e-booków, z powodzeniem zastępujących tradycyjne książki i dokumenty. Oferta sklepu jest najszerszą w Polsce i prezentuje modele takich prestiżowych marek jak Onyx Boox, PocketBook i Kindle. Innowacyjne rozwiązania, wysokie standardy jakości oraz atrakcyjna cena, przekładają się na uznanie ekspertów branżowych i użytkowników.

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *