Jak wygląda robienie notatek na Onyx Boox Note Pro? [materiał wideo]

10.3 calowy Onyx Boox Note Pro to jedno z najlepszych urządzeń do robienia elektronicznych notatek, które są obecnie dostępne na rynku. Przekonaj się, jak wygląda pisanie po ekranie czytnika ebooków za pomocą rysika

Onyx Boox Note Pro podświetlenie ekranu

Wielofunkcyjny Onyx Boox Note Pro posiada wysokiej rozdzielczości wyświetlacz E Ink o wielkości 10.3 cali. Urządzenie zostało również wyposażone w podświetlenie ekranu. Do czytnika ebooków dołączony jest specjalny rysik, który może służyć do rysowania, odręcznego pisania i edycji notatek. Zamontowane w Onyx Boox Note Pro mikrofony zapewniają natomiast możliwość konwersji mowy na tekst.

W najbliższym czasie oprogramowanie urządzenia zostanie zaktualizowane do Androida w wersji 9.0. Dzięki temu stanie się ono kompatybilne z jeszcze większą ilością aplikacji do rysowania, które są dostępne w Google Play.

Jak wygląda robienie notatek na Onyx Boox Note Pro? [Material Good e-Reader]

Cena Onyx Boox Note Pro wynosi 2529 PLN.

Autor: Kuba
Źródło: Good e-Reader

Powiązane treści:

2 Responses

  1. Rozważam zakup właśnie Onyx Boox Note Pro do czytania pdf i ewentualnie robienia notatek (co niekoniecznie jest mi potrzebne na dzień dzisiejszy). Kupiłbym teraz, ale w listopadzie wyjdzie nowy pocketbook inkpad X, który zapowaiada się nieźle.

    1. To prawda – charakterystykę i zdjęcia PocketBooka InkPad X znajdziesz już na naszej stronie. Powinieneś jednak pamiętać, że InkPad X jest urządzeniem przeznaczonym przede wszystkim do czytania ebooków. Chociaż oczywiście pozwala ono na robienie notatek, to Onyx Boox poradzi sobie z tym zadaniem jeszcze lepiej. Innymi słowy, profile obydwu czytników są nieco różne

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *