Kobo Aura H2O 2 jeszcze w tym roku?

Wygląda na to, że Kobo ma w planach wydanie 2 generacji Kobo Aura H2O 2 jeszcze w tym roku. W oprogramowaniu do pierwszej wersji zauważono odniesienie do urządzenia Kobo Aura H2O 2. Czy rzeczywiście pojawi się druga wersja tego wodoodpornego czytnika?

Kobo od dłuższego czasu planowało wydanie drugiej wersji Kobo Aura H2O. Ich tendencja do tworzenia coraz to nowszych urządzeń sprawia, że oczywistym się staje wydanie Kobo Aura H2O 2 jeszcze w tym roku.

Pierwsza generacja Kobo Aura H2O datowana jest na jesień 2014 roku i jest najstarszym modelem w ofercie Kobo, dlatego aktualizacja zdecydowanie ma sens. Jednak czy modernizacje przyniosą nowy model? O tym przekonamy się już niebawem.

Być może jedną ze sztandarowych cech będzie rozdzielczość 300 dpi, jak to ma się we wszystkich nowych urządzeniach na rynku czytników e-booków. Dobrym dodatkiem byłoby podświetlenie ComfortLight Pro, które pozwala na dostosowanie koloru oświetlenia Frontlight.

Co oddziela Kobo Aura H2O od innych czytników tego producenta, jest oczywiście fakt, że czytnik jest wodoodporny, co jest już teraz wyjątkowe na rynku. Dodatkowo niestandardowy rozmiar ekranu 6,8 cala, sprawiają, że Kobo Aura H2O  staje się gratką dla fanów czytników ebooków.

Nowy model zapewne będzie podobny, ale o tym trudno mówić bez wypowiedzi producenta.

Kobo Aura H2O

1 Responses

  1. Mam H2O i jestem pelen obaw co do wersji 2. Po prostu H2O jest tak dobry, ze zeby byl sens zmieniac na wersje 2 musieli by albo powiekszyc ekran albo znacznie poprawic soft (wysylanie przez wifi ksiazek na czytnik, obsluga pdf)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *