Onyx Boox Nova 2 już w przedsprzedaży! [Informacja prasowa]

Robienie notatek na czytniku ebooków Onyx Boox Nova 2

Nadszedł czas na nowe standardy także wśród 7,8-calowych czytników. Onyx Boox Nova 2 jako pierwszy czytnik w tym rozmiarze wyposażono w ośmiordzeniowy procesor, Android 9.0, mikrofon i inne funkcje, których mogą pozazdrościć nawet niektóre tablety. Już teraz można go kupić w przedsprzedaży.

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Podświetlenie ekranu na czytniku Onyx Boox Nova 2
Podświetlenie ekranu na czytniku Onyx Boox Nova 2

Na kanapie czy przy biurku? To nie ma znaczenia. Najnowszy Onyx Boox sprawdzi się zarówno podczas relaksu, jak i w pracy. Wszystko to bez bólu oczu, dzięki technologii E-Ink. 7,8-calowy Onyx Boox Nova 2 to doskonały kompromis dla tych, którzy szukają czytnika do profesjonalnych zastosowań i codziennej lektury beletrystyki. Wszystko to na ekranie najwyższej rozdzielczości 1872×1404 (300 dpi) z regulacją barwy podświetlenia, która stała się już standardem dla marki Onyx.

Czytnik nie tylko do czytania

Robienie notatek na czytniku Onyx Boox Nova 2
Robienie notatek na czytniku Onyx Boox Nova 2

Dzięki wadze równej 265 gramów Onyx Boox Nova 2 może pełnić funkcję podręcznego notatnika. Zapiski stworzone rysikiem WACOM o czułości 4096 stopni w kilka sekund da się wyeksportować na inne urządzenia. Jak to zrobić? Na przykład za pomocą ulubionej aplikacji skrzynki pocztowej. Android 9.0 umożliwi pobranie jej w kilkanaście sekund. Notatki można tworzyć także w kolorze. Efekty będą widoczne po zgraniu ich np. na laptopa. Czas odłożyć papierowe notesy do lamusa.

Ośmiordzeniowy procesor, Android 9.0, 3 GB pamięci RAM

Wielość funkcji czytnika Onyx Boox Nova 2
Wielość funkcji czytnika Onyx Boox Nova 2

Największy atut najnowszego 7,8-calowego czytnika od Onyx nie jest widoczny gołym okiem. Mowa tu o procesorze Octa-core 2.0GHz. W połączeniu z 3 GB pamięci RAM z łatwością poradzi sobie z Kindle, Kobo, Nook, Moon + Reader oraz innymi aplikacjami np. od Microsoft Office. Z kolei o czas pracy zadba akumulator o mocy 3150 mAh. Nie zapomniano też o innych nowoczesnych rozwiązaniach, takich jak USB-C, Bluetooth 4.1 oraz Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz).

Proponowana cena na Czytio.pl to 1499 zł.

O firmie Czytio.pl

Czytio.pl to sklep internetowy, który skupia swoją działalność na czytnikach e-booków, z powodzeniem zastępujących tradycyjne książki i dokumenty. Oferta sklepu jest najszerszą w Polsce i prezentuje modele takich prestiżowych marek jak Onyx Boox, PocketBook, Kindle i Cybook. Innowacyjne rozwiązania, wysokie standardy jakości oraz atrakcyjna cena, przekładają się na uznanie ekspertów branżowych i użytkowników.

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *