Onyx Boox Nova Pro i Note Pro działają już na Androidzie 9

Modele Onyx Boox Nova Pro i Note Pro pojawiły się na rynku już kilka lat temu, ale działały jedynie na Androidzie 6. Firma Onyx Boox właśnie wydała aktualizację Androida 9 i wprowadziła mnóstwo ulepszeń.

Good e-Reader

Wszelkie wskazówki dotyczące instalacji nowego oprogramowania znajdziemy w Dokumencie Google opublikowanym przez firmę Onyx.  Aby dokonać aktualizacji, wystarczy podać swój numer seryjny i adres MAC. Po dokonaniu instalacji nie mamy możliwości powrotu do poprzedniej wersji systemu. Dostarczenie podstawowych danych pozwoli firmie Onyx udzielić wsparcia użytkownikowi oraz pomóc mu w razie jakichkolwiek problemów związanych z aktualizacją. Następnie otrzymamy link, dzięki któremu uzyskamy dostęp do instrukcji. Należy pamiętać, że po aktualizacji, wszelkie dane zapisane na urządzeniu zostaną usunięte, dlatego warto stworzyć wcześniej kopię zapasową w Onyx Boox Cloud. 

Android 9 zapewnia nowe zabezpieczenia, które pozwalają nam na bezpieczniejsze korzystanie z szerszej oferty aplikacji. W ramach aktualizacji widok podzielonego ekranu, rozwijane nowe menu i różnorodność wygaszaczy sprawiają, że wyświetlany obraz staje się bardziej przejrzysty, a samo urządzenie jest łatwiejsze w obsłudze. 

źródło: Good e-Reader

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *