Onyx Boox – nowa, większa chmura: z 5 GB do 10 GB!

Marka Onyx Boox to firma z Chin, która w swoim portfolio posiada standardowe czytniki ebooków, jak również elektroniczne notatniki. Firma jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek tuż obok Kindle, PocketBook oraz Kobo. W swojej ofercie posiadają usługę chmury dla każdego klienta.Onyx Boox chmura

Chmura Onyx Boox – jak ją zdobyć?

Aby skorzystać z usługi chmury Onyx Boox ważnym warunkiem jest posiadanie czytnika tej marki. Następnie wystarczy założyć konto Onyx Boox, podając numer telefonu albo adres mailowy. W ten sposób otrzymujemy dostęp do personalnej chmury, która jak dotąd oferowała 5 GB pamięci.

Zwiększenie ilości miejsca?

Od 30 marca 2023, firma zdecydowała się na mały prezencik dla każdego klienta. Oferta dotyczy zarówno nowych, jak i stałych klientów czytników tej marki. Zmiana nastąpiła w oferowanej pamięci. Producent elektronicznych notatników oraz czytników ebooków zwiększył ilość z 5 GB do 10 GB pamięci. Usługa chmury jest bezpłatna.

Możliwości chmury Onyx Boox

Najczęstszym zastosowaniem chmury Onyx jest synchronizacja notatek. Od niedawna użytkownicy mogą również synchronizować dane czytania na wszystkich swoich urządzeniach BOOX. Obejmuje to synchronizację postępu czytania, adnotacji, notatek odręcznych i wielu innych.

Zwiększenie dostępu OCR

Większa pamięć chmurowa to jedna z dwóch zmian, jakie zostały wprowadzone 30 marca. Onyx zwiększa również liczbę bezpłatnych funkcji OCR, do których użytkownicy mają dostęp, z 10 na dzień do 300 na dzień.

Podsumowanie

Według naszej redakcji, jest to naprawdę miły ruch ze strony marki Onyx Boox. Zwiększenie pamięci oraz liczby OCR na dzień, jest podejściem prokonsumenckim. Takie podejście jest rzadkością pośród firm technologicznych.

Korzystacie z chmury Onyx Boox? Dajcie znać w komentarzu!

Przy okazji zapraszamy na nasze media społecznościowe, gdzie często pytamy Was o zdanie, organizujemy quizy oraz dodajemy najnowsze informacje na temat czytników!

Instagram – @naczytniku

Facebook – naczytniku

Autor: Kacper

Źródła: Onyx Boox 

Zobacz również:

Nowy model Kobo Elipsa 2e

Nowy model PocketBook – InkPad 4!

Top 5 najlepszych czytników według naszej redakcji

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *