Wymień swój stary czytnik Kindle na nowy i otrzymaj kartę podarunkową od Amazonu!

Amazon w ramach programu Trade-in uruchomił promocję, dzięki której możesz otrzymać kartę podarunkową w wysokości 20 dolarów

Amazon w ramach programu Trade-in uruchomił promocję, dzięki której możesz otrzymać kartę podarunkową w wysokości 20 dolarów, na zakup jednego z nowych modeli Kindle. Warunkiem jest posiadanie starego czytnika Kindle i odesłanie go do Amazonu.

Jak to działa?

  1. Odpowiedz na pytania dotyczące twojego starego Kindle. Głównie dotyczą one stanu urządzenia. Jednak nie martw się, jeśli twój czytnik nie działa, również niepracujące urządzenia są kwalifikowane do promocji.
  2. Następnym korkiem jest wysłanie czytnika do Amazonu. Jest to całkowicie darmowe. Wystarczy wypełnić etykietę wysyłkową. Amazon w ciągu 7 dni zweryfikuje jego stan techniczny.
  3. Jeśli czytnik zostanie zaakceptowany, to karta podarunkowa na zakup nowego Kindla automatycznie zostanie naliczona na twoje konto.

 

Modele, które można oddać na wymianę:

Kindle Keyboard (3rd Generation), White, Kindle Keyboard (3rd Generation), Graphite, Kindle Touch (4th Generation), Graphite, Kindle (4th Generation), Graphite, Kindle (5th Generation), Black , Kindle (7th Generation), Kindle (8th Generation), Black, Kindle (8th Generation), White, Kindle Paperwhite (5th Generation), Kindle Paperwhite (6th Generation), Kindle Paperwhite (7th Generation), Black, Kindle Paperwhite (7th Generation), White, Kindle Voyage (7th Generation), Kindle Oasis (8th Generation)

Wymień swój stary czytnik Amazon na nowy.

Modele, na które można wymienić czytnik Kindle:

Karta podarunkowa będzie aktywna przy zakupie każdej generacji modeli: KindleKindle PaperwhiteKindle VoyageAll-New Kindle Oasis lub Kindle for Kids Bundle

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest program Amazon Trade-In?

Program Amazon Trade-In umożliwia klientom otrzymanie Karty Podarunkowej, w zamian za setki tysięcy przedmiotów, w tym gry wideo, czytniki Kindle, książki, elektronikę, DVD i wiele innych. Proces jest łatwy i wygodny dzięki natychmiastowemu rozpatrzeniu i bezpłatnej wysyłce.

Ile czasu zajmie otrzymanie płatności po dokonaniu transakcji?

W zależności od Twojej lokalizacji przesyłki mogą dotrzeć do 10 dni roboczych. Przesyłane paczki można śledzić w dowolnym momencie na koncie wymiany.

Po otrzymaniu i ocenie Twojego przedmiotu otrzymasz powiadomienie e-mailem w ciągu 2 dni roboczych, informujące Cię, czy Twoje produkty zostały przyjęte, czy odrzucone. Status swojego rozliczenia możesz znaleźć na swoim koncie wymiany. Po opłaceniu wartości wymiennej zobaczysz kwotę podczas wyświetlania salda karty upominkowej.

Jak długo będzie szła ode mnie przesyłka do Amazonu?

W zależności od twojej lokalizacji przesyłki mogą dotrzeć do 10 dni roboczych przed ich rozpatrzeniem. Przesyłane paczki można śledzić na koncie wymiany.

Po otrzymaniu i ocenie twojego przedmiotu otrzymasz powiadomienie e-mailem w ciągu 2 dni roboczych, informujące cię, czy twój produkt został przyjęty, czy odrzucony. Status oceny możesz sprawdzić na swoim koncie wymiany. Po opłaceniu wartości wymiennej zobaczysz kwotę podczas wyświetlania salda karty upominkowej.

W jakim stanie muszą znajdować się moje przedmioty?

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie przedmioty, które chcesz wymienić, muszą być zgodne z dokładną wersją wyświetlaną w wynikach wyszukiwania lub na stronie produktu na Amazon.com. Pełne opisy warunków można znaleźć, odwiedzając stronę Kryteria kwalifikacji produktów (Product Eligibility Criteria).

Czy są jakieś koszty wysyłki lub inne opłaty?

Podczas składania zamówienia należy wydrukować bezpłatną, opłaconą z góry etykietę wysyłkową, umożliwiającą przesyłanie wszystkich produktów. Nie ma opłat. Jeśli przedmiot do wymiany nie zostanie przyjęty i zostanie zwrócony, również nie ponosi się kosztów wysyłki zwrotnej.

Co mam zrobić, jeśli zgubię etykietę wysyłkową?

Możesz wydrukować etykietę wysyłkową w każdym momencie, przechodząc do swojego konta wymiany i klikając przycisk Drukuj etykietę wysyłkową (Print Shipping Label).

Czy mogę używać aplikacji Amazon do „wymiany przedmiotów”?

Tak, możesz korzystać z aplikacji Amazon na telefonach z Androidem i iOS. Wystarczy otworzyć aplikację i zeskanować lub wyszukać swoje przedmioty. Zakwalifikowane towary będą miały przycisk wymiany na stronach produktów.

Czy mogę wymienić produkt, którego nie ma wymienionego na liście wymiany?

Jeśli Twój przedmiot nie jest wymieniony, to obecnie Amazon nie ma dla niego oferty. Jednak lista wymiany jest stale aktualizowana o nowe elementy, więc warto sprawdzać ją regularnie.

Regulamin promocji

  • Jest to promocja ograniczona w czasie.
  • Kwalifikujące się transakcje muszą zostać zakończone na Amazon.com przed 23:59. (Czasu pacyficznego) 31 grudnia 2017 r. I wysłane do Amazonu w ciągu 7 dni od złożenia zgłoszenia.
  • Wymieniane urządzenia Kindle zostaną sprawdzone zgodnie z warunkami programu Amazon Trade-In i wszelkimi obowiązującymi kryteriami. Będziesz uprawniony do otrzymania karty podarunkowej Amazon.com i oszczędności bonusowych tylko wtedy, gdy twój przedmiot zostanie zaakceptowany.
  • Po zaakceptowaniu transakcji Kindle możesz umieścić w koszyku czytniki: Kindle, Kindle Paperwhite, Kindle Voyage, Kindle Oasis lub Kindle for Kids, a bonus 20 USD zostanie automatycznie naliczony przy płatności. Karta podarunkowa w wysokości 20 $ wygasa o 23:59. (Czas pacyficzny) 28 lutego 2018 r.
  • Bonus w wysokości 20 USD można wykorzystać wyłącznie na zakup kwalifikujących się czytników Kindle, które są wysyłane i sprzedawane przez Amazon Digital Services LLC.
  • Oferta jest ograniczona do pięciu transakcji na klienta i konto.

Pełny regulamin można znaleźć na www.Amazon.com

źródło: Amazon.com
autor: Agata

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *