10.3-calowy, kolorowy czytnik ebooków z Androidem 11 [Reinkstone R1]

Reinkstone R1 to nowy czytnik ebooków, który już w najbliższych miesiącach trafi do sprzedaży. Urządzenie zostanie wyposażone w kolorowy wyświetlacz drugiej generacji E Ink Kaleido Plus. Będzie to pierwszy elektroniczny czytnik książek działający na Androidzie 11. Przekonaj się, czy warto go kupić.

10.3-calowy, kolorowy czytnik ebooków z Androidem 11 [Reinkstone R1]

Kolorowy wyświetlacz E Ink

Reinkstone R1 będzie posiadać ekran E Ink Carta HD do wyświetlania czarno-białych materiałów. Za obsługę kolorowych treści odpowiedzialna będzie natomiast w jego przypadku technologia E Ink Kaleido Plus.

Oprócz tego użytkownicy urządzenia będą w stanie korzystać z warstwy dotykowej WACOM oraz profesjonalnego rysika ze 4096 stopniami czułości na nacisk. Dzięki temu czytnik ebooków świetnie sprawdzi się do rysowania, robienia elektronicznych notatek oraz ręcznego edytowania plików PDF.

10.3-calowy, kolorowy czytnik ebooków z Androidem 11 [Reinkstone R1]

Parametry techniczne

We wnętrzu Reinkstone R1 znajdą się: czterordzeniowy procesor o mocy 1.8 GHz, 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB wewnętrznej pamięci flash. Urządzenie zostanie wyposażone w Bluetooth, Wi-Fi, G-Sensor oraz port USB-C z funkcją OTG. Ponieważ Reinkstone R1 będzie zasilany baterią o pojemności 4,500 mAh, jego użytkownicy będą w stanie korzystać z urządzenia przez ok. 3 tygodnie bez potrzeby ładowania.

Kolorowy czytnik ebooków będzie pierwszym tego typu urządzeniem, które zostanie wyposażone w najnowszego Androida 11. Dzięki temu jego użytkownicy będą w stanie instalować na nim aplikacje z Google Play.

Na uwagę zasługuje również zgrabny rozmiar Reinkstone R1. Grubość urządzenia wynosi jedynie 6.8 mm.

Wersje językowe menu i cena

10.3-calowy, kolorowy czytnik ebooków z Androidem 11 [Reinkstone R1]

Co istotne, Reinkstone R1 zostanie wyposażony w angielską wersję językową menu. Elektroniczny czytnik książek ma ponadto obsługiwać również inne języki. Kolejną ważną zaletą urządzenia jest jego przystępna cena. Za Reinkstone R1 trzeba będzie zapłacić 329 USD (1 217 PLN).

Autor: Kuba
Źródło: Good e-Reader, Reinkstone.com

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *