Tablet E-Ink z dużym kolorowym wyświetlaczem [Bigme B1 Pro]

Pierwsze narzędzie do robienia elektronicznych notatek z kolorowym ekranem E Ink wreszcie wchodzi na rynek. Bigme B1 Pro to 10.3-calowe urządzenie z dotykowym wyświetlaczem, rysikiem i podświetleniem, które działa na Androidzie. Dowiedz się więcej.

Kolorowy tablet E Ink Bigme B1 Pro

Pierwsze na rynku 10-calowe narzędzie do robienia elektronicznych notatek z kolorowym wyświetlaczem E Ink powinno pojawić się w sprzedaży już w najbliższym czasie. Ponieważ Bigme B1 Pro został oficjalnie zapowiedzianym na jego premierę będziemy musieli poczekać jeszcze kilka tygodni.

Chociaż tablet E Ink ma być przeznaczony na rynek chiński, zostanie on wyposażony w Androida 8.1. Dzięki temu użytkownicy urządzenia będą mieli dostęp do dodatkowych wersji językowych oraz układów klawiatury. Oprócz tego będą oni w stanie pobierać na wielofunkcyjny czytniki ebooków aplikacje z Google Play.

Wyświetlacz i podświetlenie

Bigme B1 Pro posiada kolorowy wyświetlacz E INK Kaleido 2 z panelem dotykowym. Urządzenie zostało wyposażone w 36 białych diod LED, które pozwalają na korzystanie z jego funkcji również w złych warunkach oświetleniowych.

Kolorowy tablet E Ink Bigme B1 Pro

Wśród głównych zastosowań Bigme B1 Pro należy wymienić robienie elektronicznych notatek za pomocą rysika, czytanie komiksów, czasopism i magazynów, mangi i komiksów oraz plików PDF – a wszystko to z obsługą kolorów. Jest to pierwsze na rynku narzędzie do robienia notatek, które zostało wyposażone w kolorowy wyświetlacz.

Parametry techniczne

We wnętrzu dużego czytnika ebooków znajdziemy czterordzeniowy procesor o mocy 1.8 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB wewnętrznej pamięci flash. Oprócz tego urządzenie posiada wejście na kartę SIM do obsługi Internetu 4G, funkcję obsługi Wi-Fi oraz port USB-C do ładowania baterii oraz przesyłania danych. Dwa mikrofony, które producent umieścił w Bigme B1 Pro, pozwalają na prowadzenie rozmów głosowych oraz odblokowywanie kolorowego czytnika ebooków.

Kolorowy tablet E Ink Bigme B1 Pro

Co ciekawe, narzędzie do robienia elektronicznych notatek zapewnia funkcję tłumaczenia w czasie rzeczywistym, która obsługuje ponad 40 języków, w tym angielski, francuski i japoński. Bigme B1 Pro jest wyposażony w Bluetooth 5.0 oraz zasilany baterią o pojemności 5,000 mAh.

Elektroniczne notatki

Duży tablet E Ink działa na Androidzie w wersji 8.1. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby pozwalać na rysowanie i robienie notatek z obsługą kolorów. W zestawie z Bigme B1 Pro znajduje się rysik, który posiada interesujący design i wygląda lepiej od tradycyjnych plastikowych rysików. Rysik posiada przycisk wybudzania, przycisk konfiguracji oraz gumkę do wymazywania niepotrzebnych elementów graficznych.

Bigme B1 Pro powinien pojawić się w sprzedaży w przyszłym miesiącu. Cena urządzenia ma wynosić 949 USD.

Materiał wideo Good e-Reader

Autor: Kuba
Źródło: Good e-Reader

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *