Jak przywrócić stary ekran domowy na Kindle?

Po niedawnej aktualizacji oprogramowania na ekranie domowym Kindle pojawiło się więcej reklam i rekomendowanych ebooków. Istnieje jednak skuteczny sposób, aby przywrócić starszą wersję menu. Przekonaj się, jak to zrobić.

Jak przywrócić stary ekran domowy na Kindle?

W ciągu ostatnich miesięcy Amazon przygotował kilka aktualizacji czytników Kindle. Aktualizacja oprogramowania przyniosła wraz z sobą rozszerzenie ekranu domowego. Obecnie więcej miejsca zostało na nich przeznaczone na promocję książek w księgarni Amazon oraz reklamy. Oczywiście większość użytkowników czytników Kindle nie jest zadowolona z wprowadzonych zmian. Na szczęście istnieje możliwość, aby przywrócić stary ekran domowy na Kindle. Dzięki temu będzie na nim więcej miejsca na wyświetlanie własnych ebooków.

Jak przywrócić stary ekran domowy na Kindle?

  • Aby zmienić opcję ekranu domowego, musisz nacisnąć na Settings, a nastepnie All settings.
  • W dalszej kolejności powinieneś wybrać Device options i przejść do Advanced options.
  • Teraz naciśnij na Home and library i odznacz pole Home Screen Reading View.

Gdy wykonasz powyższe kroki, widok ekranu domowego czytnika Kindle natychmiast się zmieni. Ilość rekomendowanych książek z księgarni Amazona zostanie ograniczona, a większą część ekranu zajmą Twoje ebooki. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy posiadają bogatą kolekcję własnych książek i nie chcą na każdym kroku widzieć nowych rekomendacji.

Jak przywrócić stary ekran domowy na Kindle? [Poradnik wideo Good e-Reader]

Autor: Kuba
Źródło: Good e-Reader

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *