Poznaj 10.3-calowy tablet E Ink Facenote N1

Facenote to młoda firma technologiczna, która niedawno wprowadziła do sprzedaży smartfon E Ink o nazwie Facebook F1. Obecnie ofertę firmy wzbogacił 10.3-calowy tablet E Ink Facenote N1. Przekonaj się, czy warto go kupić.

Poznaj 10.3-calowy tablet E Ink Facenote N1

Smartfon E Ink Facebook F1

Facenote to stosunkowo młoda firma technologiczna, która jakiś czas temu wprowadziła na rynek urządzenie o nazwie Facebook F1. Jest to 5.84-calowy smartfon E Ink, który działa na Androidzie w wersji 9. Urządzenie zostało wyposażone w procesor Snapdragon 439, 4 GB pamięci RAM i 16 GB wewnętrznej pamięci flash. Co istotne, telefon obsługuje wiele języków, w tym angielski.

Tablet E Ink Facenote N1

W tej chwili portfolio przedsiębiorstwa wzbogaciło nowe, większe urządzenie.

Wyświetlacz i podświetlenie

Facenote N1 to czytnik ebooków, który posiada 10.3-calowy wyświetlacz E Ink Carta HD o rozdzielczości 1872 x 1404 i 227 PPI. Ponieważ producent umieścił w nim 28 białych i bursztynowych diod LED, urządzenie zapewnia możliwość korzystania z podświetlenia ekranu z regulacją temperatury barwnej światła.

Oprogramowanie

Facenote N1 działa na systemie Android w wersji 8.1. Tablet E Ink jest wyposażony w aplikację do czytania Kindle oraz inne użyteczne narzędzia. Co istotne, użytkownicy mogą instalować na nim aplikacje z Google Play.

Parametry techniczne

Oprócz tego urządzenie posiada Bluetooth 4.0, port USB-C i baterię o pojemności 4,000 mAh. Facenote N1 bez problemu łączy się z Wi-Fi, a w jego wnętrzu znajduje się mocny, czterordzeniowy procesor, 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci flash. Producent czytnika ebooków umieścił w nim również mikrofon oraz głośniki. Podobnie jak w smartfon Facebook F1, tablet Facenote N1 obsługuje język angielski.

Dodatkowe funkcje

Oprogramowanie czytnika ebooków pozwala na korzystanie z wielu udogodnień. Jego użytkownicy mogą przełączać się pomiędzy jasnym a ciemnym trybem ekranu, zmieniać orientację widoku z trybu krajobrazu na tryb portretu, a także udostępniać podgląd ekranu na telewizorze, monitorze lub projektorze.

Należy podkreślić, że Facenote N1 został zaprojektowany jako multimedialny czytnik ebooków z dużym ekranem. Urządzenie nie posiada warstwy WACOM i nie pozwala na robienie elektronicznych notatek.

Cena Facenote N1 wynosi 389 USD.

Autor: Kuba
Źródło: Good e-Reader

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *