Premiera czytnika Onyx Boox Pro już w połowie kwietnia

Onyx Boox zapowiedział premierę nowego czytnika Note Pro na połowę kwietnia. Urządzenie znajduje się już na etapie produkcji masowej. Czytnik będzie wyposażony w czterordzeniowy procesor, dotykowy wyświetlacz, rysik i frontowe źródło światła.

Onyx Boox Pro posiada ekran o powierzchni 10.3 cela

Wyświetlacz

Note Pro posiada wyświetlacz E-ink Mobius w technologii Carta o wymiarach 10.3 cala, rozdzielczości 1872×1404 oraz 227 PPI. Czytnik ebooków jest wyposażony w ekran dotykowy WACOM, który rozpoznaje gesty. Do urządzenia dołączony jest specjalny rysik, zapewniający maksymalną precyzję. Note Pro posiada ten sam wytrzymały, szklany wyświetlacz, który znajdował się w Note Plus – jest on odporny nawet na silny nacisk, nie wymagając dodatkowej ochrony. Dzięki temu urządzenie trudno uszkodzić nawet w czasie podróży.

 

Specyfikacja techniczna

Czytnik jest wyposażony w czterordzeniowy procesor o mocy 1.6GHZ, 4GB pamięci RAM i 64GB twardy dysk. Oprócz tego posiada również głośniki, mikrofon Bluetooth w wersji 4.0, USB C oraz WiFi. Onyx jako pierwszy producent umieścił w swoich czytnikach czterordzeniowe procesory, które zwiększyły płynność poruszania się po menu, surfowania po Internecie, przewracania stron oraz używania aplikacji. To sprawia, że Onyx Boox Pro idealnie nadaje się do pracy.

 

Wbudowana lampka

Wielką zaletą Note Pro jest system temperatury barwowej oraz frontowe podświetlenie, dzięki któremu urządzenie pozwala na kontynuowanie lektury książki EPUB nawet w nocy lub przy słabym oświetleniu. Aby przekonać się, jakie daje efekty, warto zajrzeć do wideo zamieszczonego w naszym starszym artykule. Cena Note Pro wynosi 599 USD (ok. 2 280 PLN).

 

Autor: Kuba
Źródło: https://goodereader.com

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *