Chcesz korzystać ze swojego czytnika ebooków jak z laptopa? Sięgnij po nową klawiaturę Bluetooth do urządzeń Onyx Boox

Onyx właśnie wprowadził do sprzedaży klawiaturę Bluetooth, która jest kompatybilna z czytnika ebooków z linii Onyx Boox Note (10.3-calowe ekrany) oraz Onyx Boox Max (13.3-calowe) ekrany. Ponieważ klawiatura posiada specjalny uchwyt, pozwala ona na korzystanie z czytnika ebooków jak z normalnego laptopa. Poznaj więcej szczegółów

Klawiatura Bluetooth do czytników Onyx Boox
Fragment materiału wideo producenta

Onyx właśnie wprowadził do sprzedaży klawiaturę Bluetooth, która jest kompatybilna z czytnika ebooków z linii Onyx Boox Note (10.3-calowe ekrany) oraz Onyx Boox Max (13.3-calowe) ekrany. Chociaż pojawiły się głosy, że klawiatura została zaprojektowana pod kątem Onyx Boox Note 2, chińska firma utrzymuje, że narzędzie bez problemu współpracuje z 10.3 i 13.3 calowymi tabletami E Ink, które są dostępne w jej ofercie.

Jest to typowa klawiatura Bluetooth z układem QWERTY, która została wyposażona we wbudowaną baterię. Waga gadżetu wynosi ok. 400 gram.

Klawiatura Bluetooth do czytników Onyx Boox
Fragment materiału wideo producenta

Zastosowania

Dużą zaletą klawiatury Onyx Boox jest to, że posiada ona uchwyt, który pozwala połączyć ją z odpowiednim elektronicznym czytnikiem książek. W rezultacie można korzystać z niego jak z normalnego laptopa. Warto przypomnieć, że w ofercie firmy już wcześniej znajdowała się inna klawiatura Bluetooth, która nie posiadała podobnego uchwytu.

Sporym udogodnieniem jest również to, że klawiatura Boox Bluetooth znacznie ułatwia obsługę czytników ebooków w związku z szansą obsługiwania ich za pomocą różnych skrótów klawiszowych.

Klawiatura Bluetooth do czytników Onyx Boox
Fragment materiału wideo producenta

Możliwość korzystania z klawiatury Bluetooth Onyx z pewnością najbardziej docenią osoby, które sporo na co dzień piszą, zajmują się redakcją tekstów lub na innych zasadach intensywnie z nimi obcują. Ponieważ spędzanie długiego czasu przed ekranem LCD zwykłego komputera prowadzi do przeciążenia wzroku, posługiwanie się czytnikiem ebooków jako narzędziem do pisania posiada wiele walorów.

Klawiatura Bluetooth do czytników Onyx Boox
Fragment materiału wideo producenta

Cena klawiatury, której oficjalna nazwa brzmi Boox Bluetooth Keyboard wynosi 29.99 USD (120 PLN). Na razie można ją kupić w oficjalnym sklepie Boox Shop.

Materiał wideo producenta:

Autor: Kuba
Źródło: The eBook Reader

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *