Inteligentny notatnik Royole RoWrite 2

Chociaż robienie notatek na zwykłym papierze ma swoje zalety, posiada również ograniczenia. Odręczne notatki trudniej jest uporządkować lub udostępnić innym, nie można również automatycznie ich przeszukiwać. Poznaj urządzenie, które łączy w sobie największe atuty papierowych i elektronicznych notatników.

Inteligentny notatnik Royole RoWrite 2

Elektroniczny notatnik

Royole RoWrite 2 to unikatowy elektroniczny notatnik. Urządzenie pozwala na to, aby zapisane na papierze notatki automatycznie pojawiały się na wyświetlaczu smartfona lub tabletu. Konwersja odręcznie zapisanego tekstu na wersję elektroniczną odbywa się przy użyciu oficjalnej aplikacji RoWrite 2. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy często muszą robić notatki – np. w pracy lub w czasie wykładów.

Skanowanie notatek

RoWrite to stylowy notatnik w stylu retro, który został stworzony przy użyciu syntetycznej skóry i wysokiej jakości aluminium. Gładki, elastyczny i kompaktowy design sprawiają, że urządzenie przypomina 8-calowy tablet. Royole RoWrite 2 potrafi skanować odręcznie wykonane rysunki i notatki, przesyłając je bezpośrednio do aplikacji. Z boku urządzenia znajduje się magnetyczny uchwyt, który pozwala na wygodne przechowywanie oraz ładowanie rysika. Elektroniczny notatki został wyposażony w baterię o pojemności 710 mAh. Royole RoWrite 2 jest kompatybilny z dowolnym papierowym notatnikiem w formacie A5. Aby zacząć z niego korzystać, wystarczy wsunąć w urządzenie kartkę papieru. Umieszczony w Royole RoWrite 2 skaner zacznie wówczas automatycznie skanować rysunki i notatki.

Unboxing Royole RoWrite 2 [materiał Good e-Reader]

Udostępnianie notatek

Po uruchomieniu zeskanowanych notatek w aplikacji RoWrite App możemy je edytować, korzystając z pędzli, kolorów oraz podkreśleń. Jesteśmy również w stanie udostępnić wszystkie materiały w sieci za pomocą WhatAppa, OneDrive’a, Facebooka, Instagrama lub poczty e-mail. Ponieważ zeskanowane notatki mogą być przechowywane w chmurze, RoWrite 2 pozwala uzyskać do nich dostęp z poziomu różnych platform i urządzeń. Rozbudowane funkcje aplikacji umożliwiają organizację pracy za pomocą wirtualnych, spersonalizowanych notatników. Opcja wyszukiwana pozwala natomiast na dokładne przeszukiwanie wszystkich sporządzonych w przeszłości notatek pod kątem wybranych tematów lub słów kluczowych.

Dostępność i cena

Royole RoWrite 2 współpracuje wyłącznie z oficjalną aplikacją przedsiębiorstwa, wymaga również stosowania specjalnej wersji papieru. Na szczęście odpowiedni dla niego papier nie należy do najdroższych. Za 120 kartek zapłacimy ok. 11 USD (41 PLN). Chociaż na rynku znajdziemy również inne elektroniczne notatniki, Royole RoWrite 2 zapewnia najwyższą jakość. W przeciwieństwie do innych narzędzi do robienia notatek z ekranami E Ink, urządzenie jest dostępne w przystępnej cenie. Royole ReWrite 2 wraz z rysikiem i segregatorem pełnym papieru kupimy już za 200 USD (755 PLN).

Recenzja Royole RoWrite 2 [materiał Good e-Reader]

Autor: Kuba
Źródło: Good e-Reader

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *