3 najlepsze czytniki na lato!

Okres od czerwca do sierpnia nierozłącznie kojarzy się z urlopami, wakacjami, słoneczną pogodą oraz podróżami. Lektura książek ulubionych autorów uprzyjemni nam błogie leżakowanie na plaży, nudne lato w mieście czy deszczowe dni w górach.  Nie zagracajmy jednak bagażu stosem ciężkich tomów. Wybierzmy mały, pojemny i kompaktowy czytnik e-booków. Sprawdźmy, jakie urządzenia są godne polecenia na letni czas!

1. Lato nad wodą z książkami

Elektronika nie lubi się wodą – to reguła znana nie od dziś. Czytniki e-booków, takie jak PocketBook 641 Aqua 2 pokazują, że to nieprawda. Nie ma potrzeby martwić się o kontakt z wilgocią – sprzęt wytrzymuje półgodzinną kąpiel na głębokości 1 metra. Nie straszne mu mżawka, deszcz, kurz czy brud. Od teraz możesz cieszyć się czytaniem w każdych warunkach!

Dostępna pamięć (7 GB) pozwoli użytkownikowi na przechowanie ponad 2000 tytułów – dość miejsca na wszystkie wakacyjne lektury. Dodatkowe oświetlenie, oryginalny, lazurowy kolor obudowy oraz dostęp do Internetu, dzięki Wi-Fi stanowią kropkę nad „i” wśród zalet urządzenia. Nie pozostaje nic innego, jak tylko spakować PocketBook 641 Aqua 2 do plecaka i wyruszyć w wakacyjną podróż nad Bałtyk lub na Mazury!

2. Nietuzinkowy wygląd na letni wyjazd

Kto powiedział, że nie można wyrazić własnego stylu za pomocą elektronicznych urządzeń? Jaki czytnik książek wybrać? Cybook Muse FrontLight 2 pozwoli wyróżnić się z tłumu dzięki niecodziennemu designowi. Żaden miłośnik nowoczesnych trendów nie przejdzie obok niego obojętnie!

Dobre spasowanie elementów, świetna jakość materiałów i mistrzowskie wykończenie obudowy zapewniają doskonały chwyt. Sprzętu nie upuścimy nawet na wyboistych trasach wakacyjnych wypraw. Całość dopełniają wydajne podzespoły, złącze kart microSD, interfejs dotykowy, możliwość doświetlenia ekranu oraz monstrualna bateria o pojemności 1900 mAh. Dostęp do Internetu poprzez Wi-Fi nie pozwoli nawet na odrobinę nudy.

3. Nieśmiertelny zawodnik zza oceanu

Czytniki e-booków ze stajni Amazona to najpopularniejsze urządzenia tego typu na świecie. Kindle Paperwhite 3 jest jedną z nowszych propozycji producenta. Na tle konkurencji wyróżnia się:

  • Ostrym jak brzytwa obrazem;
  • Innowacyjną czcionką „Bookerly” (przyspiesza czytane i mniej męczy wzrok);
  • Funkcją „Bing Translator” (tłumaczenie słowa na dany język przy pojedynczym dotknięciu).

Dzięki kompaktowym rozmiarom zmieści się nawet do małej, wyjazdowej walizeczki. Duża paleta akcesoriów pozwoli na personalizację sprzętu i wzniesie komfort użytkowania na wyższy poziom. Brak polskiego menu to świetny pretekst, aby rozpocząć naukę języków obcych. Wisienką na torcie jest miesięczny czas działania urządzenia po pełnym naładowaniu. Kindle Paperwhite 3 nie pozwoli na bezczynność w czasie długich, letnich wypraw.

Czytnik do plecaka i w drogę!

Wakacyjne wyjazdy czy wczasy nie zawsze obfitują w słoneczną aurę. Przy niepogodzie warto poskromić nudę dziełami ulubionych autorów. Po co pakować do bagażu papierowe, ciężkie książki i narażać je na zniszczenie? Lepiej wrzucić czytnik e-booków do plecaka i cieszyć się wakacyjnym luzem!

 

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *