Onyx Boox Note Pro [test wideo]

10.3 calowy Onyx Boox Note Pro to jedno z najlepszych urządzeń do robienia elektronicznych notatek i obsługi plików PDF, które są obecnie dostępne na rynku. Poznaj jego właściwości z przygotowanego przez nas materiału

Onyx Boox Note Pro

Wielofunkcyjny Onyx Boox Note Pro posiada wysokiej rozdzielczości wyświetlacz E Ink o wielkości 10.3 cali. Jest to jeden z pierwszych tak dużych czytników ebooków, który został wyposażony w podświetlenie ekranu. Pomimo swojego rozmiaru, urządzenie okazuje się jednak niezwykle lekkie.

Głównym przeznaczeniem Onyx Boox Note Pro jest przygotowywanie elektronicznych notatek oraz edycja plików PDF. Ponieważ elektroniczny czytnik książek został wyposażony w system operacyjny Android, obsługuje on wiele różnych aplikacji. Istnieje również możliwość, aby pobierać kolejne z nich ze sklepu Google Play.

Do czytnika ebooków dołączony jest specjalny rysik, który może służyć do rysowania, odręcznego pisania i edycji notatek. Zamontowane w Onyx Boox Note Pro mikrofony zapewniają natomiast możliwość konwersji mowy na tekst.

Test wideo czytnika Onyx Boox Note Pro:

Autor: Kuba

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *