Onyx Boox Note Pro [test wideo]

10.3 calowy Onyx Boox Note Pro to jedno z najlepszych urządzeń do robienia elektronicznych notatek i obsługi plików PDF, które są obecnie dostępne na rynku. Poznaj jego właściwości z przygotowanego przez nas materiału

Onyx Boox Note Pro

Wielofunkcyjny Onyx Boox Note Pro posiada wysokiej rozdzielczości wyświetlacz E Ink o wielkości 10.3 cali. Jest to jeden z pierwszych tak dużych czytników ebooków, który został wyposażony w podświetlenie ekranu. Pomimo swojego rozmiaru, urządzenie okazuje się jednak niezwykle lekkie.

Głównym przeznaczeniem Onyx Boox Note Pro jest przygotowywanie elektronicznych notatek oraz edycja plików PDF. Ponieważ elektroniczny czytnik książek został wyposażony w system operacyjny Android, obsługuje on wiele różnych aplikacji. Istnieje również możliwość, aby pobierać kolejne z nich ze sklepu Google Play.

Do czytnika ebooków dołączony jest specjalny rysik, który może służyć do rysowania, odręcznego pisania i edycji notatek. Zamontowane w Onyx Boox Note Pro mikrofony zapewniają natomiast możliwość konwersji mowy na tekst.

Test wideo czytnika Onyx Boox Note Pro:

Parametry techniczne

Ekran:E Ink Mobius Carta 10,3”
Rozdzielczość:1872 x 1404px, 227ppi
Podświetlenie ekranu:Tak (z regulacją barwy podświetlenia)
Obsługiwane formaty plików:PDF , TXT, HTML, RTF, FB2, FB2.zip, DOC, DOCX, PRC, MOBI, CHM, PDB, DOC, EPUB, JPG, PNG, GIF, BMP, PDF, DjVu, MP3
Interfejs dotykowy:TAK – dotyk pojemnościowy (na palec) lub rysik WACOM w zestawie
Procesor:Quad-core 1.6 GHz
Pamięć RAM:4GB LPDDR3
Wewnętrzna pamięć flash:64 GB
System operacyjny:Android 6.0
Bateria:4100 mAh
Waga:390 g
Wymiary:249,5 x 177,8 x 6,8 mm
Autor: Kuba

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *