Czytnik ebooków iFlytek Migu dostępny w sprzedaży

Przedsiębiorstwo iFlytek właśnie wprowadziło na rynek nowy czytnik ebooków. iFlytek Migu R1 wyróżnia się kompaktowym rozmiarem, świetnie działającą funkcją text-to-speech i wygodnym dostępem do księgarni z ebookami. Dowiedz się więcej.

Czytnik ebooków iFlytek Migu dostępny w sprzedaży

Czytnik iFlytek R1

iFlytek to chińskie przedsiębiorstwo technologiczne, które specjalizuje się w produkcji czytników ebooków na rodzinny rynek. Firma kilka miesięcy temu wprowadziła czytnik iFlytek R1, który posiada kilka istotnych zalet. Urządzenie zapewnia dostęp do księgarni Migu, którą zarządza sieć telekomunikacyjna China Mobile.

Użytkownicy czytnika iFlytek R1 mogą płacić za ebooki za pomocą subskrypcji na smartfonie, co okazuje się bardzo wygodne. Oprócz tego są oni w stanie pobierać publikacje z iFlytek Store. W zasobach serwisu znajduje się bogata kolekcja ebooków, mangi i komiksów.

Wyświetlacz i podświetlenie

iFlytek Migu R1 został wyposażony w 6-calowy wyświetlacz E Ink Carta HD o rozdzielczości 1024 x 758 i 212 PPI. Urządzenie posiada wbudowane podświetlenie ekranu z systemem regulacji temperatury barwowej.

Parametry techniczne

We wnętrzu czytnika ebooków producent umieścił czterordzeniowy procesor, 16 GB wewnętrznej pamięci flash oraz 1 GB pamięci RAM. iFlytek Migu R1 jest zasilany baterią o pojemności 1550 mAh. Jego wymiary wynoszą 153.7 x 107.7 x 6.9mm, a waga 140 g.

Dodatkowe funkcje

iFlytek Migu R1 łączy się z Internetem za pomocą Wi-Fi, natomiast po podłączeniu do niego bezprzewodowych słuchawek za pomocą Bluetootha radzi sobie z odtwarzaniem dźwięku. Co istotne, czytnik ebooków został wyposażony w zaawansowany system AI, który zapewnia funkcję elektronicznego lektora. Funkcja text-to-speech sprawdza się na urządzeniu znacznie lepiej niż na sprzęcie konkurencji.

iFlytek R1 x MIGU 2021 [materiał wideo Good e-Reader]

Cena i dostępność

Cena czytnika iFlytek Migu R1 wynosi 189 USD (717 PLN).

Autor: Kuba
Źródło: Good e-Reader

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *