Jeszcze więcej reklam na ekranie domowym Kindle?

Jeżeli chcemy kupić czytnik ebooków Kindle taniej, możemy wybrać wersję z reklamami. Chociaż wielu użytkowników urządzeń E Ink już do tej pory skarżyło się na oglądanie reklam na Kindle, po najnowszej aktualizacji oprogramowania będzie ich jeszcze więcej. Poznaj szczegóły.

Więcej reklam na Kindle

Jeżeli chcemy kupić czytnik ebooków Kindle taniej, możemy wybrać wersję z reklamami. Po wyborze edycji Amazon Kindle Special Offers na ekranie naszego urządzenia widoczne będą rekomendacje oraz reklamy.

Chociaż oglądanie reklam na Kindle już dotychczas było uciążliwe, najprawdopodobniej będzie ich jeszcze więcej. Wraz z najnowszą aktualizacją oprogramowania do wersji 5.13.4, Amazon zamierza zwiększyć ilość reklam na wszystkich czytnikach ebooków, które pojawiły się w sprzedaży w ciągu ostatnich 5 lat. Aby na to pozwolić, Amazon planuje rozszerzyć pole ekranu głównego w taki sposób, abyśmy musieli przewijać je w dół.

Reklamy na czytnikach Kindle
Reklamy na czytnikach Kindle

Najnowsza aktualizacja oprogramowania Kindle nie przyniesie ze sobą właściwie niczego więcej. Ma ona jedynie poskutkować zmianą nazw usług Amazon FreeTime i Amazon FreeTime Unlimited na Amazon Kids i Amazon Kids+. To oznacza, że aktualizacja czytnika ebooków nie zapewni użytkownikom Kindle żadnych nowych udogodnień, poza naprawieniem rozpoznanych systemowych błędów.

Jeżeli korzystamy z czytnika ebooków Kindle w wersji z reklamami, które nas rozpraszają, wciąż zachowujemy kilka możliwości, aby je usunąć. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób to zrobić, zajrzyj do naszego poradnika: Jak za darmo wyłączyć reklamy na Kindle?

Autor: Kuba
Źródło: Good e-Reader

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *