Unboxing PocketBooka Touch Lux 4 w edycji limitowanej

Szukasz idealnego prezentu na święta dla osoby z grona swoich najbliższych? PocketBook Touch Lux 4 to jedno z najpopularniejszych urządzeń szwajcarskiego producenta czytników ebooków, które jest dostępne do kupienia w nowej, wyjątkowej odsłonie. Złota obudowa, eleganckie etui oraz przedłużona gwarancja sprawiają, że PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition to propozycja, obok której trudno jest przejść obojętnie

PocketBook Touch Lux 4 w edycji limitowanej

Zbliża się czas wybierania bożonarodzeniowych prezentów. Jeżeli w gronie naszej rodziny lub znajomych znajduje się pasjonat czytelnictwa, podarowanie mu czytnika ebooków z pewnością sprawi mu ogromną przyjemność. Dzięki niemu zyska on możliwość przechowywania całej swojej biblioteki w niewielkim i poręcznym urządzeniu, korzystaniu z wielu jego dodatkowych funkcji oraz zaoszczędzenia pieniędzy na kupowaniu książek w wersji elektronicznej.

Jeden z najchętniej kupowanych czytników ebooków na rynku

PocketBook Touch Lux 4 to jedno z najpopularniejszych urządzeń szwajcarskiego producenta, które już od dawna cieszy się powszechnym uznaniem wielu użytkowników. Czytnik ebooków jest wyposażony w wysokiej jakości ekran dotykowy E Ink Carta o przekątnej 6 cali i rozdzielczości HD. Posiada on również cztery przyciski fizyczne umieszczone przy dolnej krawędzi, które dodatkowo ułatwiają jego obsługę.

PocketBook Touch Lux 4 Gold (czytnik ebooków z etui)
PocketBook Touch Lux 4 Gold (przyciski fizyczne)

Wykorzystane w elektronicznym czytniku książek podświetlenie pozwala na komfortowe czytanie w każdych warunkach, a łącze Wi-Fi zapewnia możliwość synchronizacji odtwarzanych na nim materiałów z chmurą oraz obsługę aplikacji Legimi. Rozmiary solidnego, starannie wykonanego urządzenia wynoszą 161,3 × 108 × 8 mm, a jego waga równa jest 155 g. Warto również wiedzieć, że PocketBook Touch Lux 4 obsługuje aż 19 elektronicznych formatów.

PocketBook Touch Lux 4 Gold (podświetlenie ekranu)

Tym razem czytnik ebooków jest dostępny do kupienia w nowej, wyjątkowej odsłonie, która czyni z niego doskonałą propozycję na bożonarodzeniowy podarunek.

PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition

PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition to zestaw składający się z elektronicznego czytnika książek w eleganckiej, złotej obudowie, świetnie komponującego się z jego wyglądem etui ochronnego, które pozwala na automatyczne usypianie oraz wybudzanie urządzenia, a także przedłużonej gwarancji. Wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup czytnika ebooków w limitowanej wersji, zyskają możliwość korzystania z opieki serwisowej aż przez 36 miesięcy.

Kompaktowa budowa PocketBooka Touch Lux 4 Gold

Cały zestaw jest zapakowany w czarne, estetyczne pudełko z wytłoczonym złotą farbą logo PocketBooka, które odpowiednio zabezpiecza go w transporcie oraz zwiększa pozytywne wrażenia przy okazji pierwszego kontaktu z jego elementami.

Boczna krawędź PocketBooka Touch Lux 4 Gold

Cena PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition wynosi 549 PN. Chociaż jest ona o 100 PLN wyższa od ceny urządzenia w standardowej wersji, nie należy zapominać, że jest to jedyny czytnik ebooków w swoim rodzaju, który z pewnością sprawi naszym najbliższym wiele radości.

Unboxing zestawu PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition

Autor: Kuba
Źródło ilustracji: Good e-Reader

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *