Zarządzaj swoimi elektronicznymi notatkami za pomocą aplikacji na Androida. Poznaj innowacyjne rozwiązanie od Supernote

Ponieważ narzędzia do robienia elektronicznych notatek zyskują na popularności, pojawiają się też nowe udogodnienia dla ich użytkowników. Firma Supernote przygotowała właśnie aplikacje na Androida, która pozwala na zarządzanie stworzonymi na czytniku ebooków plikami bezpośrednio z poziomu smartfona. Przekonaj się, dlaczego to rozwiązanie posiada wielki potencjał

Zarządzanie elektronicznymi notatkami na smartfonie. Supernote Partner App

Najlepsze narzędzia do robienia elektronicznych notatek

Jeśli chodzi o usługi i narzędzia do robienia elektronicznych notatek, Supernote jest jedną z niewielu nowych firm, które utrzymują najwyższy poziom. Przedsiębiorstwo technologiczne posiada w tej chwili w swoim portfolio dwa produkty, które robią naprawdę świetne wrażenie: Supernote A5 (wyposażony w 10.3-calowy wyświetlacz) w cenie 569,00 USD oraz Supernote A5 (z mniejszym, 7.8-calowym ekranem) 379,99 USD.

Chociaż do obydwu polecanych czytników ebooków dołączone są praktyczne rysiki, w ofercie firmy znajdują się również rysiki premium z linii Heart of Metal. Jeżeli w związku z tym zależy nam na maksymalnym udoskonaleniu procesu robienia elektronicznych notatek, powinniśmy zastanowić się nad kupieniem jednego z nich.

Porównanie Supernote A5 i Supernote A6 [materiał wideo Good e-Reader]

Chmura Online

Gdy używamy Supernote do rysowania lub odręcznego pisania, możemy zapisać swoje elektroniczne notatki w formacie PDF lub PNG, a następnie eksportować je na swój komputer. Supernote posiada oprócz tego własną chmurę, w której jesteśmy w stanie przechowywać wiele materiałów graficznych i innych plików. Aby ułatwić użytkownikom zaprojektowanych przez siebie urządzeń korzystanie z chmury online, firma właśnie przygotowała specjalną aplikacje na Androida.

Supernote [materiał wideo producenta]

Synchronizacja plików z czytnika ebooków ze smartfonem

Supernote Partner App działa na większości wersji Androida i umożliwia wygodny dostęp do wszystkich przechowywanych w swojej chmurze materiałów i cyfrowych danych. To oznacza, że dzięki niej możemy kilkoma kliknięciami otwierać edytowane lub nieedytowane rysunki i elektroniczne notatki z naszego Sueprnote A5 lub Supernote A6 na ekranie smartfona, a następnie na przykład wyświetlić je na projektorze lub wydrukować.

Zarządzanie elektronicznymi notatkami na smartfonie. Supernote Partner App

Chociaż aktualna wersja aplikacji Supernote Partner App pozwala jedynie na podgląd znajdujących się w chmurze materiałów, w przyszłości ma się to zmienić. Jak informuje Supernote, w dalszej części bieżącego roku pojawi się również możliwość, aby edytować otwierane za pomocą aplikacji dokumenty, a następnie automatycznie synchronizować wprowadzone zmiany ze swoim czytnikiem ebooków. W przygotowaniu jest już wersja Supernote Partner App na iOSa.

Autor: Kuba
Źródło: Good e-Reader, Twitter (Supernote)

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *